İLK Oyunum [Peppy Eagle]
BurDurLee
Üye
Android platformuna geliştirdiğim ilk oyunum buyrun oynayın :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.NOSKURT.peppyeagle
Zodiac
Üye
genel olarak guzel bir flappy bird klonu olmus. yalniz bana yukseliyor gibi degil de tepeden bakiyormus hissi verdi. kirmizi cizgileri tematik yapsan daha hos olabilirmis.

ilk oyunun olarak gayet yererli olmus ama daha ozgun fikirlerle daha genis kitlelere ulasabilen iyi oyunlar yapabilirsin.
BurDurLee
Üye
Zodiac dedi:

genel olarak guzel bir flappy bird klonu olmus. yalniz bana yukseliyor gibi degil de tepeden bakiyormus hissi verdi. kirmizi cizgileri tematik yapsan daha hos olabilirmis.

ilk oyunun olarak gayet yererli olmus ama daha ozgun fikirlerle daha genis kitlelere ulasabilen iyi oyunlar yapabilirsin.

teşekkür ederim. fikirlerini değerlendireceğim :)

espiritufolkrockespiritufolkrock
Üye
Zodiac'a +1. ilk iş için gayet iyi olmuş ama müdür. biraz daha çok kafa yor konuya ve temaya. oynanış dinamikleri falan hoş olmuş, tebrik ederim.
BurDurLee
Üye

Zodiac'a +1. ilk iş için gayet iyi olmuş ama müdür. biraz daha çok kafa yor konuya ve temaya. oynanış dinamikleri falan hoş olmuş, tebrik ederim.

Teşekkür ederim bu hafta içi yeni güncelleme gelecek. Temayı destekleyecek birkaç şey ekliyorum. Umarım beğenirsiniz :)
rubyredrubyred
Üye
telefonlar içindir yazısını görmeme rağmen tablette denedim, tablette hakkaten zor oluyor :D
oyun hoşuma gitti flappy gibi oynadıkça sinir ediyor ve oynamaya devam ettiriyor
discussioncontroller