Scalebound
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Kamiya kendisini öldürecek böyle giderse.
Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye
İsabet olmuş oyun XO da 15 frame de çalışıyordu zaten.

Edit: Oyunun baş yapımcısı hastaymış ya la

http://n4g.com/news/2003106/head-developer-of-scalebound-hideki-kamiya-had-to-take-time-off-for-mental-health-reasons
liquoredmindliquoredmind
Üye
Phil Spencer baya twitter'dan "Verdiğimiz zor bir karardı ama XBoX oyuncuları için daha iyi olacak böylesi" demiş... Sonra da üstüne bakın Halo Wars 2'miz var, Crackdown 3'ümüz var demiş, Crackdown hakkında neredeyse 1 yıldır haber yok diyince insanlar bir şey dememiş ama... Yemin ediyorum XBOne'ı kaldırıp atacam pencereden, hani iptal et, para senin platform senin, ama kime göre iyi neye göre iyi olacak, ben Quantum Break ve Scalebound için aldım mesela konsolu (ciddiyim), benim içinde mi iyi oldu şimdi Phil abi hı? Bu Microsoft'un 2. parti geliştiricilere ilk pislik gibi davranışı değil ama tabi, Xbox Live Arcade'deki Indie geliştiricilere az çektirmediler, üzerine XBOne lineup'ında ikinci kez bir 2. parti oyunu şirkete kazık atarak iptal ettiler, bakınız Phantom Dust...

Phantom Dust geliştiricisi Darkside Games, iptalin altından kalkamadı ve komple kapandı... Oyunun iptalinin tek sebebi de MS'in oyuna single player campaign istemesi, geliştirme aşamasının ortasında ve şirket o zaman bütçemizi arttırın dediğinde de hayır diyip, daha çok para lazımsa direkt iptal edelim demesi...

Beğenenler: Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Phil Spenser şöyle demiş:

"Dikkatli bir şekilde üzerine düşünüldükten sonra Microsoft Studios, Scalebound'ın üretimini sonlandırma kararı aldı. Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves ve diğer harika deneyimler dahil olmak üzere bu yıl hayranlarımıza muhteşem bir oyun listesi sunmak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz."

Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves gerçekten muhteşem bir oyun listesi! Ahahahaha! Dalga geçiyorlar zaar? Şu oyunlar arasında sadece Crackdown 3 konsol aldırabilir. Xbox Scorpio'nun E3'te tanıtılacağı kesin gibi, ne yapacaklar çok merak ediyorum.

Sony'nin yerinde olsam Platinium Games ile irtibata geçerdim.
SolidRisesSolidRises
Üye
Platin zaten oyun yapıyor PS4 e, NieR mi ney adı. Hype ı da yüksek. Bu oyunun boktan olduğunu kendileri de kabullendi ki bu kadar rahat çektirebiliyor piyasadan. Yoksa anlaşmada yüz de kaçına sahipse onu kurtarmak için direnirdi. Yeni bir oyun gelecekse Kamiya psikolojik sorunlarını düzelt Okami 2 yap lütfen.

Beğenenler: Dharkan

liquoredmindliquoredmind
Üye
Kamiya psikolojik sorunlarım yok, izin yaptım geldim demiş... Okami için Capcom'u kandırmaları lazım, IP Capcom'un :)
SolidRisesSolidRises
Üye
Onu da mı microsoft uydurdu offff
defecteddefected
Üye
7 tane siteden önsipariş yapmıştım. yazıklar olsun.
discussioncontroller