league of legends 2 sipariş verdim kargo bilgisi
hukahula
Üye
2 gün oldu sipariş verileli fakat herhangi bi maille gönderilmişbir msj yok paypal ödeme msjı var sadece
kargo takip numarası gönderseniz bari kargomuzu nerde olduğunu bilsek hangi kargoyla gönderildiğini dahi bilmiyoruz bir açıklama yapın lütfen Sinan AKKOL mail attım hala bir cvp gelmedi beklemedeyiz forumda baktım bir kaç mağdur arkadaşımız daha var böyle

Beğenenler: Frador

Starlet
Üye
Ana sayfadaki haberde yazıyordu 3 gün içinde gelmezse bizi arayın ilgilenelim diye. Benim siparişim dün geldi. Ödeme mesajı takip nosuna da gerek yok. Sorunsuz geliyor yani ;) Yoksa Seti Yayıncılık'a güvenmiyor musun?
hukahula
Üye
Yok guvenmemekle alakasi yok bende simdi gordum benim tavsiyem alisveris yapildiginda musterinin mailine bi kargo takip numarasi verilse belki verdigi adreste o an icin bulunmucak kargoyla irtibata gecip kargo sirketindeb almak isteye bilir benim demek istedigim bu yayinciliga guvenmemekle hic bir alakasi yok guvenmesem alisverisi yapmam zaten genede gorusun icin tsk .
diabloespada
Üye
Ya arkadaşlar ben 2 ay önce sipariş verdim telefonla ama hala gelmedi bunu nasıl ileticez
Starlet
Üye
Anasayfada belirtmişlerdi bunu yahu. Hadi anasayfayı da geçtim 2 mesaj önce belirtildi. 3 gün içinde gelmezse (ki şu anda 3 gün geçmiş oluyor) bizi arayın ilgilenelim demişlerdi.
SamsonSamson
Üye
Caturday isimli Üye sitenin halkla ilişkiler uzmanıdır, ona öm attınız mı?

Trajengya ve westgrey nickli üyeler de halkla ilişkiler bölümünde çalışıyorlar, onlara da sorabilirsiniz...

Beğenenler: tersadam

CaturdayCaturday
Üye
Samson dedi:

Caturday isimli Üye sitenin halkla ilişkiler uzmanıdır, ona öm attınız mı?

Trajengya ve westgrey nickli üyeler de halkla ilişkiler bölümünde çalışıyorlar, onlara da sorabilirsiniz...

LAN

Beğenenler: ekremkara59

ekremkara59
Üye
Merhaba 05.04.2016 tarihinde 3ü1 arada lol dergisi aldım 20 liraya fakat hala gelmedi yardımcı olursanız sevinirim
discussioncontroller