Tekken 7
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
5'ten sonra çıkan oyunlara en fazla 1 saat dayanabildim. Adamlar hala kütük gibi savruluyor havaya.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Namco oyunun arcade versiyonuna Street Fighter dan Akuma'yi eklemis. Mobilden link koyamiyorum suan fakat youtube da videolari var. Izledigim kadariyla gayet iyi uymuş oyuna.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
JulianneJulianne
Üye
image

Beğenenler: Sammy, HOX

HOXHOX
Üye
image
xiaoyu'nun tekken 7 ofisel kostümüymüş. tövbe kitabıma bu ne lan kına gecesi bindallığı mı. kustomizasyon için tanrıya şükürler olsun. liseli üniformasını döşerim yine beni o orijinal liseli kostümünden vazgeçiremezler.

Beğenenler: Astus

DarkorDarkor
Üye
Gameplay'i hiç beğenmedim. Grafikler de 6. oyuna göre aman aman farklı değil gibi. Akuma'nın hikaye parçası olmasına da anlam veremedim. Mortal Kombat'tan sonra en sevdiğim dövüş serisiydi ama yani meh.

Beğenenler: Sammy

BaueltzBaueltz
Üye
Oyun yerine sinamatik yapsın bu adamlar.
SammySammy
Üye
Darkor dedi:

Gameplay'i hiç beğenmedim. Grafikler de 6. oyuna göre aman aman farklı değil gibi. Akuma'nın hikaye parçası olmasına da anlam veremedim. Mortal Kombat'tan sonra en sevdiğim dövüş serisiydi ama yani meh.

Kesinlikle katılıyorum ama hiç olmayacak iki kelimenin yanyana gelmesi heyecanlandırmadı değil hani: Pc-Tekken.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Taaa 5.oyun zamanı arkadaşlarla goygoyunu yapıyorduk, Akuma Heiachi ile dövüşse kim yener diye. Ama ben Akuma yı oyuna yakıştırdım.
HOXHOX
Üye
heihachi ne zaman akuma heihachi ile dövüşse kim yener şeklinde karşılaştırmalarda yer alabilecek üstünlüğe erişti yav. bi kazuya bi evil jin desen anlarım da heihachi o lig için fazla tırt.

ps: xiaoyu hepsinin kıçını tekmeler :3

https://youtu.be/sVROJi27BYc?t=45s
discussioncontroller