Tekken 7
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
YacatismaYacatisma
Üye
maaşı 2 gün geç aldığım için kaçırdım indirimi. ulan hayat...
FreudFreud
Üye
Ps4'de 900p'de çalışacakmış.Şaka gibi yahu cidden şaka gibi.
JulianneJulianne
Üye
Steam'de Pre-load basladi. (:
külbastıkülbastı
Üye
Oynayan var mı? Performans, internet bağlantısı ne durumda?
XardasXardas
Üye
Dünden beri PS4 versiyonunu oynuyorum.

Öncelikle grafikler beklediğimden daha kötü, arena ve karakterlerin üzerinde sinir bozucu bir karlanma var. Arcade'de görüntü o kadar netti ki dövüş esnasında yağmur damlalarını karakterlerin üzerinden akarken görebiliyordum. Volkanik olan arenada da atmosfer harikaydı. Konsolda ise alakası yok, arenalar silik ve karakterler gibi karlı. Kısacası hayal kırıklığı.

Online modu 2 gündür yoğunluk sebebiyle doğru dürüst çalışmıyor. Rank veya Player Match'a girdiğiniz zaman sistem hemen size bir rakip buluyor ancak maçı kabul ettiğinizde bağlantı kopuyor. Dün 20 farklı rakibe bağlanmayı denedim ama olmadı. Acil düzeltilmesi lazım bu sorunun.

Tag Tournament 2'ye kıyasla customization kısıtlı. Umarım daha sonra ücretlilerin yanında ücretsiz DLC'ler ile de seçenekler artar.

Oynanışı ise gayet beğendim. Neyse ki bu konuda Arcade'i yakalamayı başarmışlar, oynanış gayet akıcı.

Son olarak Jukebox olayı en beğendiğim kısım oldu. Zamanında epey oynadığım Tekken 3'ün müziklerini yeniden arenalarda duymak epey nostaljik oldu.

Beğenenler: külbastı

Orderabi
Üye
bu oyunu seneler önce psde oynardım, onda da yere düşen adamı tekmeleme oyunuydu, gameplay izliyorum bunda da öyle, bu yüzden güzelim konsept hiç hoşuma gitmiyor be. havada top sektirir gibi adam sektiriyorsun.
JulianneJulianne
Üye
goo_khangoo_khan
Üye
Vay anasını konsollar dökülmüş, bir önceki nesle dönmüş adeta. 720p ve no ao ne demek. PS4 900p altına düşmüş Pro denilen konsol bile 1080pde çalıştırıyor oyunu.

JulianneJulianne
Üye
discussioncontroller