Rainbow Six Siege
tersadamtersadam
Üye
Mesaji yazdiktan sonra saat 12ye kadar oynadim. Mekaniklere, karakterlere, haritalara, takimla hareket etmeye alistiktan sonra bol bol kill aldim, oyun aldim fakat hala sabirsiz sekilde oynuyorum.
owleyesowleyes
Üye
Sabır çok önemli ya R6'da. Mesela bazı haritalarda defanstayken beklemen daha iyiyken, bazılarında agresif oynaman gerekiyor. Tersini yaparsan direkt ölüm. 30 levelım ben de mesela ama, daha öğrenmem gereken zibilyon tane şey var.

Ayrıca sağlam oynayan yayıncıları da izlersen bayağı şey kazandırır sana. Mesela ben genelde Mackie_jay ve Skys'ın yayınlarını izliyorum. Mackie_jay favorim.

https://www.twitch.tv/macie_jay

https://www.twitch.tv/skys

Beğenenler: tersadam

rubyredrubyred
Üye
ustalaşması baya uzun sürüyor, bir de çeşitli karakterler ve ekipman seçme olunca karman çorman oluyor benim gibi az vakti olup oynamak isteyenler için.
RavageRavage
Üye
ben 5 6 saatten sonra alıştım da starter oldugu icin az olan op sayisi ve tek kisi olmamdan dolayi cabuk sıktı acikcasi
AstusAstus
Üye
starter edition aldım ben de

Ubisoft: astushallow
tersadamtersadam
Üye
Keske starter almayaydiniz ya. Operator parasi cok gidiyor. Ben de son updatei yeni yaptim, hala nubum ama oynamak isteyen olursa infolu minfolu daha iyi oynayabilirim.
PotterPotter
Üye
hala 100 ms mi tr için?
tersadamtersadam
Üye
Evet. 90-120 arasi
Orderabi
Üye
ms e yapacak bir şey yok, ms i çok olan trapper oynasın açı kesmesin. açı kesmek zaten başlı başına zor bir iş ama insan killcamde herifin seni 3 saniye önceden gördüğünü görünce epey sinirleniyor

şu oyunu adam akıllı bi sürü maple, bi sürü oyun moduyla yapsalar cs go ya rakip olurdu ya ona içim yanıyor hala

Beğenenler: owleyes

SamsonSamson
Üye
Kapkanın traplarini aynı kapıya iki tane takabilme vardır umarım.

Şu haliyle kapkan çöpe gidecek gibi duruyor çünkü. Traplere hiç bulaşmayıp hız/armor 2/2 olmalıydı bu bile başlı başına yeterli bi buff.

Tek olayı gadget'ıyla adam öldürmek olan adamın gadget'ını adam öldürmemeye çeviriyorlar, bu retardoluk değil de nedir?
discussioncontroller