Rainbow Six Siege
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye

Beğenenler: __skytalker__, owleyes

owleyesowleyes
Üye
Çözemediler şu yüksek ms olayını gitti. Orderabi'nin dediği gibi killcamde herifin seni, senin ona baktığından farklı bir şekilde görmesi insanı oyundan soğutuyor. Ya da işte aynı sebepten adama sıktığında hiç health kaybetmeden seni öldürmesi vs. Yeni gelen Operation Blood Orchid sağ olsun zaten msler fırladı 120'ye. Bir sürü bug falan ekledi oyuna.
SamsonSamson
Üye
Bu oyun Ubisoft'un elinde çöpe gidiyor, başka bir nedeni yok oyunun bu kadar boktan olmasının.

Ya 1 msle oynayacaksın ya da 250 msle, arasında olursan her şekilde dezavantajdasın. Bandit, Ash, peek toksikliğinin oyunda olmasının tek sebebi budur.
owleyesowleyes
Üye
Salak saçma operasyon çıkaracaklarına sorunlara odaklansalar düzeltirler belki oyunu. Reddit'te issue/bug tagiyle paylaşılan şeyler bunca sene sonra AAA+ oyunda olacak şeyler değil cidden. Her şeyi geçtim, geçen de counter-strike recoili koymayı düşünüyorlardı da oyuna, millet hır çıkarınca vazgeçtiler. Hatta bir tane silah harry potter yarası çiziyordu recoil pattern olarak.
SamsonSamson
Üye
owleyes dedi:

Salak saçma operasyon çıkaracaklarına sorunlara odaklansalar düzeltirler belki oyunu. Reddit'te issue/bug tagiyle paylaşılan şeyler bunca sene sonra AAA+ oyunda olacak şeyler değil cidden. Her şeyi geçtim, geçen de counter-strike recoili koymayı düşünüyorlardı da oyuna, millet hır çıkarınca vazgeçtiler. Hatta bir tane silah harry potter yarası çiziyordu recoil pattern olarak.

"Operasyon Health"
__skytalker____skytalker__
Üye
Önce görme olayı düzeldi biraz sanki. 100ms olsam da bir sıkıntı yaşamadım.

Işıklandırma da nefis olmuş.
SamsonSamson
Üye

Önce görme olayı düzeldi biraz sanki. 100ms olsam da bir sıkıntı yaşamadım.

Işıklandırma da nefis olmuş.

Yoo düzelmedi.

Sanırım son 2 senede oyunda yaptıkları tek güzel değişiklik camdan dışarı ya da içeri bakınca kör olmama.

Ama yine pek bir işe yaramıyor çünkü az çalışan hit registerı tamamen bozdular şu an. Kaç defa glazla 10 metredeki adamın kafasına şarjörü boşaltıp da öldüremedim belli değil.

Oyunun metası şu an zaten raşlayıp millet seni görmeden sıkarak öldürmek ve peek atıp adamlar açıklıktayken bi iki tanesini vurup ölmek. Neyseki minimum 4lü giriyorum da çetten toksiklikleyerek karşı takıma reyckuyit attırıyorum.

Onu bunu bırak da sıkaycım, sen artık oynayabiliyor musun oyunu? Öğrendin mi? Öğrendiysen gel benle de oyna...
__skytalker____skytalker__
Üye
2 gündür oynuyorum 1 kere bile rahatsız etmedi. Eskiden deli ederdi halbuki.

Nab nab konuşma hem, taşınmak istiyorsan paşa paşa söyle taşıyayım.
SamsonSamson
Üye

2 gündür oynuyorum 1 kere bile rahatsız etmedi. Eskiden deli ederdi halbuki.

Nab nab konuşma hem, taşınmak istiyorsan paşa paşa söyle taşıyayım.

Ulan ilahi, ne komedi adamsın bee.

Hojam oyuna girerken hiç haber vermedin, bu ayrıca ayıp bir şey.

Girerken ses et bi dahakine...
CoraxCorax
Üye
sene olmuş 2017 hala ubisoft oyunu alıp oynayanlar var
discussioncontroller