Rainbow Six Siege
PomeronPomeron
Üye
Sıkıyor mu peki o kadar küçük haritada bekleyerek oynamak, ne bileyim taktik yapmak filan?
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok da bekleyerek oynamıyorsun. Genelde habire gadget'ları ayarlayıp kullanıyorsun o yüzden çok da fazla boş durmuyorsun. Tek bir köşede durup beklemek de pek güvenli değil o yüzden çok bi geniş alanda olmasa bile hareket halinde oluyorsun.
Ha bunlardan sıkılan insanlar olabilir tabi o da zevk meselesi. Bir CoD ya da CS değil sonuçta. Diğer oyunlardaki gibi üstünlüğü silahlar, aim vs. değil iyi kullanıldığında gadget ve taktikler sağlıyor.

Kısaca taktik vs. seven adam için yeterli bir oyun. Taktiksiz de oynanır da anlamı yoki gider CS oynarım o zaman bunu oynayacağıma.

Beğenenler: Pomeron

hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
CS'de taktik olmadığını ima etmek... CoD demek istedin sanırım :)

Alta üste: Takılıyorum yahu :)
Üye
Yav ne demek istediğim belli orada, tabiki CS'de taktik yok demedim.
Artemis_EntreriArtemis_Entreri
Üye
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/389921984495107245/0F7DC5225FD75DCA9576D09ED99F18770D462416/

bu hatayı alıp duruyorum. internette araştırdım fakat ne yapmam gerektiğini de anlamış değilim. yardım edin lütfen.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Port açman gerekiyor modem arayüzüne girip.
Artemis_EntreriArtemis_Entreri
Üye
yani?
detaylı bir şekilde anlatabilir misin?

cahalım.
RavageRavage
Üye
Üye
Güvenlik duvarında oyuna ve Uplay'e izin verdiğinden emin ol. Bende de buna benzer bir hata çıkıyordu izinleri verince düzeldi.

Olmazsa dedikleri gibi port açacan.
AK_LampardAK_Lampard
Üye

yani?
detaylı bir şekilde anlatabilir misin?

cahalım.

ben de pek anlamıyorum o işten ama aynı sorunu yaşadığımda birkaç ayarla oynamıştım netten bakıp, düzelmişti. bi aratıver sana zahmet, epey sonuç çıkıyor zaten.

discussioncontroller