Oyungezer Forum'un Mide Bulandırması
melencolia1melencolia1
Üye
Sebebi oldukça basit. Felsefe ve Din başlıklarındaki lakayit tavırları engelleyici herhangi bir düzenin bulunmayışı.

Benim İlah'ım diyor ki: ''Allah bu ilahi kelamda size buyurmuştur ki ne zaman Allah'ın mesajlarının inkar edildiğini ve onların hafife alındığını duyarsanız, başka şeyler konuşmaya başlayıncaya kadar bunu yapanların yanından ayrılmalısınız, yoksa kesinlikle onlar gibi olursunuz. Bakın, Allah, ikiyüzlüleri hakikati inkar edenlerle birlikte cehennemde toplayacaktır'' Nisa Suresi, 140. ayet. Muhammed Esed'in mealinden.

İnşallah bir daha bu siteye de girmeyeceğim. Forum'daki duyarlı insanları da bu ayete kulak vermeye çağırıyorum.

acdervisacdervis
Mod
Kahretsin ne kadar da duyarsızız!

İlahının öğretileri bizim inançlarımızı bu şekilde görmezden gelmeni ve kafanı kuma gömmeni şart koşuyorsa o senin ve ilahının problemi, bizim değil.

image

Tüh bak şimdi bu konuya da giremeyecen.
BonecrusherBonecrusher
Üye
yıl 2014 halen din ve inanç yarıştırıyoruz...
AlphariusAlpharius
Üye

Sebebi oldukça basit. Felsefe ve Din başlıklarındaki lakayit tavırları engelleyici herhangi bir düzenin bulunmayışı.

Benim İlah'ım diyor ki: ''Allah bu ilahi kelamda size buyurmuştur ki ne zaman Allah'ın mesajlarının inkar edildiğini ve onların hafife alındığını duyarsanız, başka şeyler konuşmaya başlayıncaya kadar bunu yapanların yanından ayrılmalısınız, yoksa kesinlikle onlar gibi olursunuz. Bakın, Allah, ikiyüzlüleri hakikati inkar edenlerle birlikte cehennemde toplayacaktır'' Nisa Suresi, 140. ayet. Muhammed Esed'in mealinden.

İnşallah bir daha bu siteye de girmeyeceğim. Forum'daki duyarlı insanları da bu ayete kulak vermeye çağırıyorum.

dostum aziz nesin de üyeymiş foruma

bugün namaz çıkışı benzinleri kapıp yakalım mı ne dersin
goo_khangoo_khan
Üye
Anlıyorum seni de, işte insanlar senin (ya da benim) ilahıma inanmayınca bu ayetlere itaat etme gibi bir zorunlulukları bulunmuyor. Ama iki yüzlü olmamak lazım değil mi kardeşim, aynı şekilde biz de inanmadığımız ilahların emir ve buyruklarına riayet etmiyoruz. Ben seni başka dinlerin emir ve ayetlerine kulak vermeye çağırsam itaat eder misin, etmezsin. Hatta itaat etmen seni dinden çıkarır. E nedir o zaman bu iki yüzlülük?
rubyredrubyred
Üye
Gökhan olayı bitirmiş.
Forum kapanabilir.
PotterPotter
Üye
image
mcprozackmcprozack
Üye
Hacı ondan değil yediğin birşey dokunmuştur midene.Sana önerim ne idüğü belirsiz ucuz yerlerden yeme,fazla fastfood yeme ve en önemlisi bol bol sebze ye.Hadi geçmiş olsun.

Beğenenler: Bonecrusher

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
susun lan allahsızlar adam haklı. isim söyle kardeşim meydanda yakalayıp dövelim.
ReyJeyReyJey
Üye

image
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
birisi yeah well like that's your opinion man gif'ini de konuya koysun da ironi tavan yapsın.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller