Oyungezer Forum'un Mide Bulandırması
BonecrusherBonecrusher
Üye
yani forumda ateistler var diye bizle muhabbeti kesmek zorundasın?
iyiymiş.

gerçi benim açımdan sorun yok, şamanistim, midemi bulandırmıyor.
Zodiac
Üye
mide bulandiran birsuru konu varken kimseye ses yok olay dine gelince auvvvv.

neyse atesler edilmis adam olmustur artik.
HOXHOX
Üye
yıllar önce doğru hatırlıyosam yine aynı sebepten biri böyle forumu terkedip ekşide falan ifşa etmişti ogzyi burda dine hakaret ediyolar falan diye de bulamadım şimdi : D
JerryJerry
Üye
Kendisinin inanışına göre, burada yazılanları okuduğu için ateist olmuş bulunuyor artık. Çok geç...
mcprozackmcprozack
Üye
Ya hayır şöyle birşey de var sen kimsinde milleti sorgulama hakkını kendinde buluyon?Adam ateiste olabilir,hristiyanda olabilir,budistte olabilir veya agnostikte olabilir bunlara karışamazsın o onun inanışıdır.Ha bunlardan rahatsız oluyorsanda burası özgür bir topluluk isteyen istediğini kuralları bozmayacak şekilde yazmakta serbest.Beğenmiyorsan defolup gidebilirsin!
CaturdayCaturday
Üye
"Felsefe ve Din başlıklarındaki lakayit tavırları engelleyici herhangi bir düzenin bulunmayışı. "
Sizi de iyi alıştırdılar zaar.

Beğenenler: kurtkapan, [Deleted User], Cyro

İ. Evrenİ. Evren
Üye

İnşallah bir daha bu siteye de girmeyeceğim. Forum'daki duyarlı insanları da bu ayete kulak vermeye çağırıyorum.

Siteye girmemek yetmez. Maşallah inşallah hayırlısıyla namazımızı kıldıktan sonra dualar eşliğinde rabbimizin hediyesi füzeleri O'nun adına oyungezeri yok etmek için kullanalım güzel din kardeşim.
SamsonSamson
Üye
Eyvallah abi, canın sağolsun abi...
aztek
Üye
samson mide bulandırıyor, banlasak ogz çiçek gibi olur bence
HOXHOX
Üye
suudi arabistandaki ateistlere hapis şoku
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/26137857.asp
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar