Marvel Cinematic Universe(Nam-ı Diğer MCU)
PomeronPomeron
Üye
:D Adam kendi kendini cevaplıyor.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Arkadaş, belki adam sırayla izlemeye kasacak. Uğraşmasın:D
BonecrusherBonecrusher
Üye
kurtkapan dedi:

o kadar kasmaya gerek yok bone yaw. vizyon sırasıyla izleyince sırıtmaz.

wut?
kurtkapankurtkapan
Üye
wut wut

dediğim, önce filmler izlensin, sonrasında agents izlensin yani artık. hele winter soldier izlendiyse
PomeronPomeron
Üye
Hala YIFY'ye düşmedi o da ya. :/
BonecrusherBonecrusher
Üye
kurtkapan dedi:

wut wut

film sırasını yazan ben değilim, bone diye beni belirtmişsin. ne alaka diyorum, wut wut diye cevap veriyon :D
kurtkapankurtkapan
Üye
foruma taşıyan sensin sonuçta kardeş nabayım asıl yazarını mı bulayım internette yaw.
BonecrusherBonecrusher
Üye
halen ne dediğin ya da ne demeye çalıştığım hakkında zerre fikrim yok.

şu sırayla izleyin diye bişi demedim, foruma taşıdığım bişi de yok.

topicte sadece "filmler çıkarken kendi başlıklarında tartışırız, burda genel haberleri tartışırız" demişim. senin yazdığınla alakalı bişi değil yani...

"şu şekilde izleyin" diyen kurtulansamaydı, ben değil.
kurtkapankurtkapan
Üye
heee.

sori. my bad.
PomeronPomeron
Üye
One Shot'ları izledim:

The Consultant: İyi, aradaki boşluğu doldurmuş.

A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer: Tamamen çerez, evrene bir şey kattığı yok ama yine de Coulson aksiyonu güzel.

Item 47: Fikir güzel de sonu olmamış ya. Daha farklı bir şekilde sonlansın isterdim. Bu arada Lizzy Kaplan çok tatlı. :)

Agent Carter: En iyi One Shot olmuş. Aksiyonu da, evrende ki boşlukları dolduruşu da, tv serisine açtığı yol da harika. Ve tabi Hayley Atwell gibi bir aktrist.

All Hail the King: Güzel olmuş ve ayrıca adamların bu evrende bir şeyler yaparken sürekli bu olayın geleceğini düşündükleri ve hiçbir şeyin havada kalmayacağını çok güzel gösteriyor. Kevin Fiege boşuna demiyor ''2024'e kadar ki planlarımız hazır'', diye. Sam Rockwell şaşırttı, iyi düşünülmüş. Bir de Mandarin gözükür diye bekledim ama hayal kırıklığı. :/

discussioncontroller