Marvel Cinematic Universe(Nam-ı Diğer MCU)
__skytalker____skytalker__
Üye
Iron Man 3'tw yaşanan katliamın eşi benzeri yok.

Beğenenler: XFire1994

XFire1994
Üye
Yanlış anladın kardeş, adaptasyon filmler umrumda değil artık. Filmlerden adam çekmek için çizgi roman evreninin içine ediyorlar ki bu beni asıl rahatsız eden. Filmi izleriz küfreder geçeriz Iron Man 3de olduğu gibi biter, güncel evren öyle değil ama. Steve Rogersın, Nick Furynin yaşlandırılması, Tony Stark'ı cool yapmak için asshole yapmaları ise benim severek okuduğum evreni yaralıyor.

Çizgi roman filmleri olmasaydı çizgi roman endüstrisi daha küçük olacaktı ama daha okur odaklı olacaktı belki de. Bilemiyorum.

Beğenenler: __skytalker__

PomeronPomeron
Üye
Anladım ne demek istediğini.

Iron Man 3'tw yaşanan katliamın eşi benzeri yok.

Onda da Mandarin'i one shot'la toparladılar; geriye dağılıp duran zırh ve abartılmış extremis gücü kalıyor.

Üye
Başka birşey yoktu zaten filmde.
PomeronPomeron
Üye
Katılmıyorum.

Beğenenler: uluc45

Üye
Katılmaman birşey değiştirmiyor filmde başka birşey yoktu.
Tony'nin salak karakter gelişimini, Pepper'ın filmin sonundaki abukluğunu, main villian'ın dandikliğini, hikayenin anlamsızlığını AIM'in bomboş işlenmesini falan da saymadım hani bak.
PomeronPomeron
Üye
Senle tartışmayacağım, çünkü sıkıldım gerçekten. İstediğini düşün, bir şey diyen yok.

XFire1994
Üye
Pomeron, Extremis okudun mu merak ettim?
Üye
Yahu tartışma olması için bir sebep yok, sen inatla benim düşüncem diyip gerçekleri kabul etmiyorsun.
Bir tarafımdan sallamıyorum bunları, uyarlama olarak yapılan yanlışları sayıyorum ki hepsi de saçma sapan şeyler, hiçbir iyi yanı yok, dandik şeyler. Sencesi bencesi yok yani.

Beğenenler: Bonecrusher

PomeronPomeron
Üye
XFire1994 dedi:

Pomeron, Extremis okudun mu merak ettim?

Okumadım ama filmin extremisten alıp da abarttığı veya sadece ''Bu da olsun'', diye zorlama ve/veya saçma şekilde koyduğu ve hatta o olaydaki bazı şeyleri görmezden gelip kendi kafasından bir şeyler uydurduğunu biliyorum. Bir sürü yazı okudum eleştiri/inceleme filan.

Yahu tartışma olması için bir sebep yok, sen inatla benim düşüncem diyip gerçekleri kabul etmiyorsun.
Bir tarafımdan sallamıyorum bunları, uyarlama olarak yapılan yanlışları sayıyorum ki hepsi de saçma sapan şeyler, hiçbir iyi yanı yok, dandik şeyler. Sencesi bencesi yok yani.

Senin filmle ilgili söylediğin hiçbir şeye itiraz etmedim/''Hayır öyle değil'', demedim. Sadece diyorum ki ''Evet bunlar filmin temelleri ama filmde bunun dışında şeyler de vardı ve bunların senin gözüne batmasından dolayı geri kalan şeyleri de pek umursamıyorsun''. Neyse, boşver.

discussioncontroller