Football Manager 2015
hebelehoohebelehoo
Üye
Schalke Gelsenkirchen'miş arkadaş dedi.

Bir de mülakat neyim yapıyorlarmış iş vermeden önce ve hatta işler kötü giderse falan.
dodgerdodger
Üye
takım isimlerini düzeltirler bir şekilde.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
ooo nays. aman sabahlar olmasın o zaman.
BenjaminBenjamin
Üye
ahmetledim yarın cılkını çıkarırım
BenjaminBenjamin
Üye
İlk izlenimlerimi yazayım;

Oyuncular hakkındaki raporlar daha kapsamlı olmuş, daha şekil duruyor.
Şu menüye de tam alışamadım sürekli değiştirmeseler fena değil aslında menü. Alışana kadar söveceğim herhalde.
Maç kısmı hakkında pek fazla bir şey yazamayacağım çünkü 2 tane maça çıktım henüz.
Şöyle bir baktığımda 70-80 lirayı hakedecek bir şey var gibi durmuyor.

edit: kayıt etmek çok uzun sürüyor birde.
salih32salih32
Üye
oyuna giremedim ben yahu loading ekranında kalıyor
BenjaminBenjamin
Üye
salih32 dedi:

oyuna giremedim ben yahu loading ekranında kalıyor

virüs programları baya hata vermesine sebep oluyormuş oyunun. 3dm_ceg_dll dosyasını silmiş olabilir.
hebelehoohebelehoo
Üye
Ben oynamıyorum ama arkadaş baya ayrıntılı anlattı. 2019'a kadar da gelmiş.

36 şut atıp bir gol atamadığı çok maç oluyormuş. Maçlar çok saçma geçiyormuş. 5-6 maç üst üste 2-0 galibiyetten beraberlik ya da mağlubiyetle maçı bitirmiş. Mülakat vs. kısımlarından bahsetmiştim zaten. Başkanlar sanırım çok daha aktifmiş, özellikle büyük takımlarda başarısız olunca hemen kenara çekip konuşuyorlarmış.

Özet olarak anladığım kadarıyla maç haricindeki geliştirmeler güzel ama maç kötü olunca gerisinin bir anlamı kalmıyor. 2013 ve 2014 hiç ilgimi çekmemişti (çünkü 2012 gerçekten herkesin dediği kadar güzel bir oyun), ama bu 2015 güzel gibi duruyor. Fakat fena halde yamalanması lazım. Bilmiyorum 2013'le 2014 yamalardan sonra ne kadar toparlandı, bir bilginiz vardır herhalde.
AlphariusAlpharius
Üye
ben 140 saattir oynuyorum ama 2013 ve 2014ü hiç oynamadığım için gözlemlerim önceki oyunlarda da olabilir

öncelikle oyunu genel olarak beğendim

yenilikler, ui vs baya iyi ama bunda 2 oyunu pas geçmemin de etkisi vardır muhakkak

2 farklı takımla 3 kere sıfırdan başladım, 2. oyunumda sakatlık problemi oldu ama training intensity high idi

3. oyunda daha dikkatli oldum ve şu an gayet normal seviyede sakatlıklar

bir de comprehensive highlight ile maç izlediğimde maçlar sıkıntılı oluyor

rakipten çok fazla kayarak müdahale, bunlara çalınan çok az sayıda faul vs var

oyun planını oyuncular tam uygulayamıyor ve baya vasat bir oyun oynanıyor sahada

işin ilginç tarafı highlight modunu commentarye alınca takım şaha kalktı birden

kısaca comprehensive highlight modunda bir sorun olabilir gibime geliyor
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
En son 2012 yi oynamıştım,tabii yıllardır eski versiyonlarını oynuyorum.Lakin yeni kariyer modu puan dağıtma falan olmuş bir de diğer kariyer kısmı var.Biri çok detaylı diğeri de normalden az detaylı gibi geldi bana.Yıllardır seriyi oynayan ama so 2 yılı pas geçen biri için oyunun eski hali şimdiki hangi kariyer oluyor?

Bir de yıllardan beri olan şey ilk yıl bütçe yok az ve 1.5milyon verip görüşmeye bile başlayamadığın adam 350 bine başka takıma gidiyor.Bi düzeltmediler şunu.
discussioncontroller