Life is Strange
Amenquiver
Mod
Epey hüzünlendirdi açıkçası.

Son bölümdeki konuşmaların çoğu boş şeylerdi, gerçekten kafayı yer gibi oldum bazı yerlerde.

Spoiler:
Sonunda da yapılması gerekeni yapıp Chloe'yi öldürdüm çünkü oyun aslında Max'le değil onunla alakalı. Bu kararı verebilecek cesarete sahip tek kişi oydu ve ben de isteğini yerine getirdim.

DarkorDarkor
Üye
Aylar önce almıştım bunu ama daha 3 gün önce yükleyip başladım, bekletmekle büyük hata etmişim.

Episode 2 bitti az önce.

Spoiler:
Oyun başından beri hatalarını veya seçimlerini kolayca geri dönerek düzeltmeye alıştıktan sonra Kate'in intahar sahnesi çok ani geldi ama süper olmuş. Tam seninle geleceğim dedikten sonra beni kimse sevmiyor dedi, ben de anan seviyor diye sallamak zorunda kaldım, incille ilgili bir ayeti de bilemedim diye atladı, kızı kurtaramadım, baya üzücüydü. İstatistiklerde milletin %67'i kurtarmış, rezil olduk. :P

Söylenenin aksine 2 bölümde de pek sıkılmadım. Şişe toplama olayı darladı bir tek. Eğer 3-4-5 daha iyiyse müthiş doğrusu.
dodgerdodger
Üye
EP 3 sonu çok vuruyordu sanırım. Ulan bi de nasıl müzikler secmislerse, adamı depoya sokuyor direkt.
DarkorDarkor
Üye
Demin bitirdim Episode 5 baya zayıf geldi bana. Son seçimi de zaten salak bir arkadaşım spoil etmişti, etkisi azaldı.

Spoiler:
Bildiğin 4 bölümün özetini geçmişler, neler yapmışsın bir gör istedik demişler. Episode çıktıkca oynasaydım belki eğlenirdim ama 5 bölümü 1 ay içinde bitirdiğim için baydı biraz.

Sonda da mecburen Chloe'nin ölmesine izin verdim, mantıklı olan o çünkü. %47 de kurtarmış karıyı, vay anasını.

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
allem edip kullem edip devam ettim, hiçbir şey değişmedi oyunda

yine aynı sinir bozucu karakterle aynı saçmalıkları yapmaya devam ediyoruz, kötü olacağını bile bile göz göre göre saçma sapan işler yapıyoruz, sırf hikaye ilerlesin diye yazılmış bir sürü olay. tıpkı walking dead sezon 2 ye benziyor

Spoiler:
son seçimde de oyun boyunca yaptığımız hiçbi şey etki etmiyor yine. zaten bütün oyunu baştan yazıyoruz, helal olsun iyi saklanmışlar bunun arkasına

hiçbi twiste şaşırmadım, hiçbi şey beni üzmedi. son seçimi de çok kolay yaptım vallahi
Spoiler:
babasını kurtarmamak için o kadar uğraştım ki, belli çünkü sikik bişeyler olacağı. im such a nerd diyen kızın bunu yapması da yine koca bi saçmalık

kimseye haber vermeden hurdalığa gidiyorlar tabancalı çatışma çıkarmaya falan. 2 tane 30 kilo kız amk

jeffersonun kötü adam çıkacağı desen gözüne gözüne sokuyorlar

sadece son şarkısı güzeldi oyunun

shite gaem sakın para vermeyin /10

tersadamtersadam
Üye
oyunu şimdi bitirdim ve konuyu okudum baştan aşağı ve bir sorum var.

Spoiler:
bu chloe'yi bir tek ben mi kurtardım lan? herkes kızı feda etmiş. bence arcadia bay'i seçenler 1 kişiye tüm köy mü ölsün diye düşünmüş ama gerçek öyle değil işte. ister kardeş ister sevgili olarak sevdiğiniz birinin ölümünü durdurabilecekken durdurmayıp izlemek her adama koyar. Pişmanlığı, acabaları, keşkeleri hep arkanızdan gelir. Chloe'yi kurtardım mutluyuz. Tanımadığım insanları, prescott'lara çalışan polisi falan kurtarıp napayım? Sığınaklara saklansalardı, kaçsalardı. Kafa yoksa ölsünler.

image
TaxmanTaxman
Üye
Spoiler:
chloe'yi öldürmek ona iyilik yapmak adeta.
tersadamtersadam
Üye
Spoiler:
kiz herseyden herkesten nefret ediyor, aldim yanima kizi, uzaklastim arcadia bay'den mutluyuz. Niye oldureyim simdi ben bu kizi? Felcliyken bile yapamadim.
AvenAven
Üye
Spoiler:
Yapımcılar bile chloe ölsünlü endinge daha çok özen göstermiş. Zaten çoktan ölmüş olması gereken biri için neden bütün kasabayı öldürelim ki? Uzun zamandır görüşmüyorlardı; görüştüler, eğlendiler yeter.

Beğenenler: Taxman

tersadamtersadam
Üye
Spoiler:
oyun başından beri chloe-max bağı gözümüze sokuldu. tabi ki öldüğü sona özen gösterip dokunmasını sağlayacaklar. eğer ölmesi gerekseydi zamanı bükme yetisini tam da öleceği zaman kazanmazdık bence. anayınız babayınız aynı durumda olsa ölmesi gerekiyordu der miydiniz?
discussioncontroller