Comansnala ile garip monologlar. (Eski : 30 yaş üstü, forum kullanıcıları buraya lütfen.)
Komansnala
Üye
Yani işte ne diyeyim ki : ). Ben biraz sabit fikirliyim malesef sevdiğim şeyler konusunda ama kimsenin de boğazını sıkmıyorum sanırım. "Bu başlığıma da bakın okuyun" gibi mesela : ).
CaturdayCaturday
Üye
umarım komansnala ise mass shooting görmeyiz karşim
Komansnala
Üye
Askerdeyken beni çok sevdikleri için her kurşun yakmada beni çağırırlardı. Yaklaşık 800 kadar kurşun sıktım askerde. Gece atışında da 3'te 2 vuran tek ben oldum ama 3'te 3 vuran bir arkadaş daha oldu : ) onu alkışladık hep beraber. Hayatımda ilk defa silah tutmuştum ben askerde. "Mass shooting"' i ben de görmezsiniz herhalde. Çünkü kimseyi vurasım yok benim yahu. Neyse işte. Silah da çok fena abi öküz gibi patlıyor vallahi, insan korkuyor.
Komansnala
Üye
Oyun veya filmlerde direkt silahı ele alıp onu bunu taramak falan resmen yalan abi.
Komansnala
Üye
m1 granad ile 200 kadar mermi yaktım resmen gözüm yandı barut dumanından. Dakikada bir de kilitleniyordu şarjör bu insanlar nasıl savaşmışlar bu silahlarla diye resmen şaştım kaldım.
Komansnala
Üye
"Türk Savunma Sanayisi" diye bir başlık gördüm de tesadüfen :).
Güldüm resmen : ). Kim biliyor ki sanayiyi ehehe . Neyse abi : ).

Komansnala
Üye
Neise artık :).
SamsonSamson
Üye
Üstad devirmişsin şişeleri yine bakıyorum...

Beğenenler: Dharkan, MAVİSAKAL, Komansnala

UnicornKnightUnicornKnight
Üye
m1 garand kullandıysa denizci yapmıştır askerliği, hatta İskenderun Deniz Alayı diyeyim tam olsun. (Y)
salih32salih32
Üye
biz de karşılama mangasında kullanıyoduk m1'i
discussioncontroller