Gündem V.2
Amenquiver
Mod
image

HAhahaha birisi yapmış twitter'dan bunlar da haber diye çakmış
acdervisacdervis
Mod
https://www.justice.gov/usao-sdny/file/834156/download

İddianame. Sayfa 4'ten itibaren yazıp çiziyor Rıza'nın eylemlerini. Bir avuç Türk şirket de var iddianamede.
TriumvirateTriumvirate
Üye
Terörün her türlüsünü adice buluyorum, etnik, dini yada ülkesel çıkar için hiç fark etmez.
Bugün bir kitapçıya girdim, orta doğu kökenli insanlardı sahipleri. Gördün mü laaaww -40 taneee diye kendi aralarında sevinip gülen adamlar. Kendimi Demokrat ve seküler-hümanist bir insan olarak gördüğüm için bu insanlardan iğrendim açıkçası. Bu mevzuyu daha sonra çalıştığım yerde konu açılınca ortaya anlattım. İlginçtir, Müslüman dünyasının, hıristiyanların demokrasi maskesinin altındaki efendi-köle anlayışına karşı o ezilmiş insanlarının kendini ifade etme biçimi bu. Anladıkları dil bu şeklinde bir tepki aldım.

Anasını bellediniz dünyanın, teşekkürler.
Sayenizde yaşayamıyoruz, mal herifler.
kurtkapankurtkapan
Üye
terörizm artık bir gerçek

sebebi de hadi bugün de şunları öldürelim diyen radikaller değil

terör saldırıları bir savaş yöntemi. Tankı, uçağı, güdümlü füzesi olmayan tarafların savaş yöntemi. alışılacak.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
phd dedi:

Gelsin ben ona "montajın" kralını yapayım.

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Radikal kapanıyormuş.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Belliydi böyle olacağı.
kurtkapankurtkapan
Üye
en azından t24 var

metin gürcan da monitorda yazıyordu zaten

ama üzdü
CoraxCorax
Üye

bunu yeni gördüm sdfsdgsf

Beğenenler: MAVİSAKAL, Trajengya

İ. Evrenİ. Evren
Üye
kurtkapan dedi:

terör saldırıları bir savaş yöntemi. Tankı, uçağı, güdümlü füzesi olmayan tarafların savaş yöntemi. alışılacak.

Bu yöntemin işe yarar olduğunu kim söylemiş bunlara yov? Hem işe yarasa da ne anlamı var? Boşuna masum insanları öldürmekten, insanları korku ile yaşatmaktan başka bir boka yaramıyor. İnsanoğlu ilkel amaçlar uğruna ilkel şeyler yapmaktan ne zaman vazgeçecek çok merak ediyorum.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller