The Walking Dead
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Kenny sonu canon değilse zaten 2/10 oyun
hebelehoohebelehoo
Üye
Senin bu Kenny hayranlığın nerden geliyor ya?
Üye
Kenny adamın dibi
Ama bunun dışında 2. sezonda karakter diyebileceğim herhangi biri yok
Kenny olmasa nefes almayı unutacak gerizekalı adam dolu grup
hebelehoohebelehoo
Üye
Adamın dibi de taa ilk noktadan, o traktör vakasından itibaren sürekli bir gerginlik kaynağı kendisi. Hep kendi dediği olsun istiyor, olmayınca hırgür çıkarıyor. Gerçi ikinci sezon yorumuna maalesef katılıyorum, niyeyse çok kötüydü ya.

Spoiler:
Carver'ı çok güzel öldürdü ama.

Beğenenler: rubyred, Taxman, Benjamin

Üye
E haklı ki her durumda
Takip edilebilecek bir lider olduğunu ilk sezondan biliyoruz zaten
O kadar saçma sapan muhalefet olunuyor ki kenny'e senaristlerin aklı nerde gerçekten merak ediyorum yani
Mesela gerizekalı luke görev yerini terk edip gerizekalı jane'in peşinden uçkurunu takip ediyor bu yüzden yakalandıkları horde'da sarah ölüyor.
Grubun tepkisi "aman tanrım kenny'e sahip çıkmalısın kendini kaybediyor"
WTF??!
Kenny arvo'yu rehin alıp grubun kıçını bir kez daha kurtarmaya çalışırken hele arvo'ya oluşan gereksiz sempatinin kaynağını hiç bir zaman anlayamıcam sanırım

Şans verilse en başta herkesi bırakıp kenny'le kaçardım ben
hebelehoohebelehoo
Üye
Abi dediğim gibi daha ilk anda orada gariban adama yardım etmek dururken çocuğu alıp kaçtı ya, o zaman üstünü çizdim. Lan yardım etsene gerizekalı. Öyle lider mi olur, haşa Lee varken?

Azcık sakinleşse mesela ikinci sezonun başındaki pamukşeker hali gibi olsa çok iyi ikinci adam/kanka olur. Jane aar gerizekalı eyvallah ona katılıyorum, ama niye kızı

Spoiler:
öldürmeye çalışıyorsun? Bak ben de Kenny'nin tarafını tutardım o Jane salağının yerine. Öldürme ne hali varsa görsün gerizekalı.
AvenAven
Üye
Kenny adamdır adam. 2 sezon boyunca hep arkasında durdum, iyiki de durmuşum.
Spoiler:
Gerçi en son ben de artık yeter diyip ayrıldım, kendi yoluna gitti, giderken de üzdü. Ama bizim iyiliğimiz için yapmayacağı şey yoktu, Lee gibi. So Kenny FTW!

Beğenenler: CombiningPerson

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
lee'yi hiç p*ç etmeyeceklerdi ya. sanki süper karakter yazıyorlarmış gibi her adam akıllı karakteri de öldürdü mal herifler.
Üye
İlk sezon ne kadar da harikaydı yav
Take us back
FreudFreud
Üye
6.sezonun başında sıkılıp bırakmıştım ki dizinin hastasıydım.Ne durumda şuan devam etmeye değecek kadar düzeldi mi dizi?
discussioncontroller