Windows Phone
BenjaminBenjamin
Üye
Lumia'da yeni sayılırım. Bir şey soracağım;

Lumia 820 var bende, bu Messenger programından çıkış yapmayı beceremedim bir türlü. Devamlı arkaplanda açık gözüküyor. Var mıdır bir çaresi?
sitharisithari
Üye
battery saver > usage ayarları içerisinden programların arkaplanda çalışma ayarlarını bulabilirsin.

Beğenenler: Benjamin

ryuukryuuk
Üye
Benjamin dedi:

Lumia 820 var bende, bu Messenger programından çıkış yapmayı beceremedim bir türlü. Devamlı arkaplanda açık gözüküyor. Var mıdır bir çaresi?

yeni mi aldın bilmiyorum ama telefonun ekranına film almadan kullanma. benimkini ben uyurken kedi şarjdan düşürüp yerde biraz sürüklemiş sanırım, ekranında onlarca çizik var. çok kolay çiziliyor 820'nin ekranı. "film ne yeaa ekrana dokunmadan ne anlamı var" artistliği yapılacak telefon değilmiş 820.
BenjaminBenjamin
Üye
ryuuk dedi:

Benjamin dedi:

yeni mi aldın bilmiyorum ama telefonun ekranına film almadan kullanma. benimkini ben uyurken kedi şarjdan düşürüp yerde biraz sürüklemiş sanırım, ekranında onlarca çizik var. çok kolay çiziliyor 820'nin ekranı. "film ne yeaa ekrana dokunmadan ne anlamı var" artistliği yapılacak telefon değilmiş 820.

Aldıktan 1 hafta sonra yere düştü ve iç ekranı kırıldı benim telefonun. Düştüğü mesafe de 1 metre falan. Servisten aldım şimdi para bayılıp. Fİlm alayım o zaman ben de. Düşürmelere de dikkat etmek lazım çok hassasmış ekranı.
BenjaminBenjamin
Üye
Bir arkadaşın kullanıcı adı ve şifresiyle hotspot ağına girdim. Şimdi o şifreyi silemiyorum. Her defasında otomatik giriyor. Deli oldum internette de bir şey bulamadım. Lumia 820 bu arada. Kurcalamadığım ayar kalmadı sanırım. Formatla da uğraşmak istemiyorum şimdi.
dodgerdodger
Üye
ağı unutma vardı telefonda. olmuyor mu?
BenjaminBenjamin
Üye
Hallettim onu ya hotspot sisteminde sorun varmış.

Bu arada 2-3 hafta evvel candy crush da geldi. Müptelası varsa duyrulur

Beğenenler: dodger

AvenAven
Üye
9 gün sonra wp 10 açıklanıyor. Büyük ihtimal mağazaya eklenen phone insider app ile preview alacağız o günden sonra. Umarım yani :P
BenjaminBenjamin
Üye
Bu Lumia 820 yarım metreden düştü 2. kez iç ekranı kırıldı. Bir kere 200 bayıldım bir daha hayatta vermem o parayı. Ne dayanıksız uyuz telefonmuş yaw daha da almam Lumia falan.
AvenAven
Üye
Şansızlık işte naparsın. Benim telefonu merdivenden koşarak çıkarken falan cebimden uçurdum, ekran biraz cizildi ama fark edilmiyor bir de köşeleri biraz daha ovalleşti o kadar. Hatta ilk sene kılıfla kullanırdım şimdi kılıfsız kullanıyorum düşünce en fazla köşeleri hasar görüyor.
discussioncontroller