[SATILIK] - Logitech, Razer, Creative Çevre Ürünleri
sitharisithari
Üye
f710'u satmaktan vazgeçtim. Satışta olan ürünler ilk mesajda
SwooshSwoosh
Üye
maus'u da alayım ben ya senden. orta tekerleklerden korkuyorum biraz 2. el mouse olunca, bi sıkıntısı var mı?
sitharisithari
Üye
Yeni ürünler ile başlığı hortlatıyorum. Ürünlerin durumu ve teslimat süreci hakkında önceden ürün almış olanlar bilgi verebilir, istek olursa fotoğraf da ekleyebilirim.

G710+
Faturasını bulamadım fakat ürünü bu başlığı açtığım zaman almıştım, yani garantisi yeni doldu denilebilir. Başka bir modele terfi amacıyla satıyorum. Oldukça temizdir, herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu ve tüm kutu içeriği ile birlikte teslim edilecektir. İstanbul içi elden teslim edebilirim, kargo söz konusu olduğunda ücret alıcıya aittir. İstediğim fiyat 300 TL.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g710plus-mechanical-gaming-keyboard

Razer Tartarus
2015'in Ağustos ayında satın aldım. Notebook ile evde değilken kullanırım diye almıştım fakat, bilgisayarın hem taşınırlıktan uzaklaşması hem de oyun oynatmaya izin vermemesi nedeniyle satıyorum. Oldukç az kullanıldı, toplasanız 20 kere bağlanmamıştır bilgisayara. Birkaç aydır kutusundan bile çıkmadı. Kutusu ve tüm kutu içeriği ile birlikte teslim edilecektir. İstanbul içi elden teslim edebilirim, kargo söz konusu olduğunda ücret alıcıya aittir. İstediğim fiyat 200 TL.

http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-tartarus

SoddorathSoddorath
Üye
g710'u düşünüyorum. Tam boyutlarını ve resmini alabilir miyim? Özellikle eni çok önemli 52cm yazıyor nette ama check etmek istiyorum. Sürgülü klavye+mouse rafı kullanıyorum da sıkıntı olmasın. g9x'i de senden aldıydım :)
sitharisithari
Üye
Eni 51 cm. Ben de sürgülü rafta kullanıyorum. Kullanım sırasında mouse'a yer açmak için biraz dışarı alıyorum, topluyken zaten problem yok.

Fotoğraflar
Spoiler:
image
image
SoddorathSoddorath
Üye
Hmm pek hoşlanmadım şimdi bu işten. Pek rahat olmayacak gibi, dışarı sarkıtarak kullanacağım bir ürüne o parayı vermek istemem doğrusu. Hem bileklik kısmını çıkarmışsın, onunla birlikte boyu da kullanım için ergonomik durmuyor benim koşullarda. Dolayısıyla pardon false alarm.

Dileyen alabilir.
sitharisithari
Üye
Raf içerisinde kullanım için başka çare yok gibi, ki 710+ yine nispeten ufak bir ürün. Numpad bulundurmayan ürünlere bakabilirsin, çok seçenek yok ama.

Edit: Başlık ve ilk mesaj güncellendi
sitharisithari
Üye
Yeni klavye almış olmam sebebiyle satışı hızlandırmak istiyorum. Her iki ürün de pazarlığa açıktır. Takas düşünebilirim fakat aklımda herhangi bir ürün yok açıkçası
rubyredrubyred
Üye
G710 a g510 veririm, ne dersin?

Beğenenler: sithari

NeOzguRNeOzguR
Üye
@sithari

Sigara içen biri misin hacı? Cevaba göre kafamda bir teklif var da.

Ekleme: Ooo pardon sen ilk sayfada 300 gayme istediğini söylemişsin. Benim teklifim o kadar yüksek olamazdı zaten kesinlikle. Pardon tekrardan.
discussioncontroller