Summoners War: Sky Arena
KaNaBuKaNaBu
Üye

Arkadaşlar, bu oyunu bir süredir Android platformunda oynuyorum ve gerçekten 1 kuruş bile harcamadan eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, oldukça kaliteli bir F2P. Mutlaka denemelisiniz.
ocelot1789ocelot1789
Üye
Oyunu 3 yıldır 3 farklı hesap takas ederek ve bayağı tecrübe ederek söyleyebilirim ki : Basit ama dolu bir oyun. Para harcamazsanız bir şey kaybetmiyorsunuz, sadece canavar kasmanızı Xp booster gibi şeyler alarak hızlandırabiliyorsunuz. Onun dışında oyun: Natürel olarak 1-2-3-4-5 yıldızlı canavarların belirli parşomenler kullanılarak çağırılmasıyla oluyor. Oyunun adı oradan geliyor Summoners. Ama 1 yıldız bir canavarı önce 15 seviyeye çıkarıp, işe yaramaz bir 1 yıldız ile foodlayarak 2 yıldız, sonra 20 level yapıp 2 tane 2 yıldız ile 3 sonra 25 seviyede aynı şeyi sonra 30 seviyede aynı yıldız sayısında derken en son 6 yıldız 40 seviye yapabiliyorsunuz. Oyunda 3 farklı sağlam hesapta toplam 5 natürel 5 yıldız düşürebildim ama küsmedim.
Oyunda en yüksen NAT5 denen yaratıklar var ve gerçekten güçlüler ama misal bazı 4 yıldızlar; oyunu bilenler Chasun, Lushen, Arnold gibi karakterlerin ne kadar Op olduğunu biliyordur.

Canavarlar:
Wind(rüzgar), Water(su), Fire(atei) ve Light-Dark şeklinde.

Wind>water>fre>wind şeklinde bir güç dengesi var. Her yaratığın (ifrit hariç) her element ve light dark versiyon bulunuyor. ve her elemente göre güçleri değişiyor.
Oyunda Unknown Scroll denen 1-3 yıldız arası rastgele canavar çağırılıyor. Fakat, 2 yıldız bir canavar 3 yıldız da gelebilir Nat3 de gelebilir.
Mystic Scroll: 3-5 yıldız arası çıkarır. Ama ne yazık ki naturrel 5 yerine 3 yıldız bir canavarı 5 yıldız da çıkarabilir.
Legendary scroll: 4-5 yıldız arası çağırır.
Light dark scroll: Light veya dark canavar çağırır

Her canavara 6 tane 20den farklı çeşit rüne takılıp güçlendirilebiliyor.
Oyunda sürekli bir Event olayı var. Hiç bir gün boş geçmiyor.
discussioncontroller