Total War: Atilla
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
CA'den bir eleman uzun bir süre adında 3 olan bir oyun yapmak istemediklerini söylemişti, ondan Medieval beklemiyordum da Barbarian Invasion 2 de olmadı yani. Hiç zevk almadığım faction'lar hep barbarlar olmuştu zaten.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Yalnız şehirleri tamamen yıkma olayı düzgün işlenirse bayağı iyi bir hamle. Malumunuz RTW'de benzer bir senaryo vardı ama şehirleri fethedip üstüne konunca da konargöçer yaşamdan nasıl olduğunu anlamadan yerleşik hayata geçiveriyorduk. Şimdi tüm Avrupa'yı tir tir titretmek, tarımdır vergidir düşünmeden saldırmak istiyorum. Tabii yine R2TW gibi güdük bir şey çıkarsa büyük küfür ederim. Biraz detaylansın şu seri. YA da gerçek zamanlı devasa savaşları Paradox oyunları kullansın ikisinden biri.
JerryJerry
Üye
Bunu ek paket gibi düşünmek lazım.

Bir sonraki oyun Warhammer evreninde olacak.

Üst; ww2 zamanında geçen bir oyun yaptıkları zaman rts ve haritanın istenilen yerine zoom mevzusu gelecektir. Tabi o teknoloji için de ayrıca beklemek lazım.

Beğenenler: Corax

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Wh evrenine bir giriş yapmak istiyorum aslında bir sürü oyunu duruyor da kafa kaldıracak gibi değil yeni bir evreni. Kolay anlaşılabilir bir evren mi yoksa detayları var mı çok?
JerryJerry
Üye
En eski fantezi evrenlerinden biri, yıllar geçtikçe dallanıp budaklanmış.

Çakması olanlar bile aldı başını gitti;

Warhammer = Warcraft

Warhammer 40K = Starcraft

Gerisini sen düşün : )

Beğenenler: DarkSoul47

matthdogmatthdog
Üye
Quendarth dedi:

Attila beyaz değil mi zaten?

Bu başlıkta Hunlar Türk mü değil mi onu tartışalım.

Değil, Türk kökenli; lakin anasının Hun olmadığına dair spekülasyon da mevcut. Hunlar da Xiongnu'dan kayma Türk ve Moğollarla beraber Ugric ve İrani halkları da içeren bir konfederasyon, hatta Germen isimleri kullanan oluşumlar da gözüküyor içlerinde.

Bir de bahsi geçmiş, Magyar halkları bu grubun içerisinde girmedi Avrupa'ya, Hunlarla çok bir ilgileri alakaları yok. Hungary ismi daha çok ulus kurma sırasında sıkça gördüğümüz etnik benimsemeden kaynaklı muhtemelen. Doğu Türkistan hallenmeye başladığı vakit Uygur adını almalarıyla aynı sebepten açıkçası, o adamlar da Uygur kökenli falan değil örneğin.

http://forums.totalwar.com/showthread.php/138146-For-the-love-of-Attila-historical-accuracy-this-time.

Şuraya iki destek atın.

Beğenenler: Quendarth

GunGun
Üye
Hmmm.

Yeni at textureları dlcsini çıkmadan görür gibi oldum.

İtibar etmeyin şu adamlara da burunları sürtsün azıcık.

Beğenenler: Serak

CoraxCorax
Üye
total war oyunlarının böyle yarım yamalak çıkmasının sebebi steam aslında.

empire total war dan beri çıkartalım oyunu nede olsa steamle yamalarız anlayışı var CA da.

Gun dedi:

Hmmm.

Yeni at textureları dlcsini çıkmadan görür gibi oldum.

İtibar etmeyin şu adamlara da burunları sürtsün azıcık.

Beğenenler: Gun

AstusAstus
Üye
Jerry dedi:

Bunu ek paket gibi düşünmek lazım.

Bir sonraki oyun Warhammer evreninde olacak.

Üst; ww2 zamanında geçen bir oyun yaptıkları zaman rts ve haritanın istenilen yerine zoom mevzusu gelecektir. Tabi o teknoloji için de ayrıca beklemek lazım.

İris zoom az bisey gelisse olmayacak sey degil aslinda (ruse'daki oyun motoru)
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
trailer ne kadar dandik

aradan kaç sene geçti iki oyunun da AYNISINI yaptılar/yapıyorlar ve hala aynı epikliğe ulaşabilmiş değiller

ne yanlış gitti?
discussioncontroller