Total War: Atilla
goo_khangoo_khan
Üye

Atmosfer çok iyi olmuş. Şehir de komple değişmiş, bildiğin ortaçağ oyunu olmuş. Ben umutluyum oyundan. Empire fiyaskosundan sonra Napoleon'u beğenmiş saatlerce oynamıştım. Üstelik şunca yamadan sonra Rome II'ye fiyasko demek de haksızlık olur.

Neden bilmiyorum CA bir süredir sinematik trailerlar yayınlıyor. Oysa adamların oyunları yaptıkları sinematik trailerlardan daha epik, cgiye para yatıracaklarına doğrudan oyun içi trailerlar ayarlasalar eskisi gibi daha ilgi çekici olacak.
FaironFairon
Üye
Yimezler abi. Rome 2'den önce de aşırı gaza getirmişti oyun içi videolar ama oyun çok fena patladı.(daha yeni oynanabilri hale geldi oyun) Herhangi bir CA oyunun ön sipariş ile almam için(ki dlc politikasını da eklersek direkt oyunu almam için) bayağı bir zaman geçmesi gerekiyor.

Beğenenler: Serak

AlphariusAlpharius
Üye
ben el çizimi ünite kartlarını seviyordum ama karanlık çağlara gitmez elbette
JerryJerry
Üye
In-game footage Carthage Battle'ı unutmadık!!!
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Never forget.

Beğenenler: Corax, Astus, Gabriel Angelos, Serak

matthdogmatthdog
Üye

Beğenenler: Gabriel Angelos, Quendarth

SerakSerak
Üye
Total War Serisinin hastasıyım. İlk Rome Total War serinin en sevdiğim oyunuydu (hala da öyle yeniden kurdum oynuyorum). Bunun ve yapımcı ekibin şaklabanlık dolu pazarlama taktiği dolu videolarının da etkisiyle Rome 2 yi hevesle ve büyük umutlarla bekliyordum. Saymakla bitmeyecek sebeplerle ki çoğunu zaten biliyorsunuz büyük hayal kırıklığına uğradım. O yüzden bu sefer daha temkinli davranacağım hemen atlayıp oyunu satın almayacağım. Zaten elimde 70 dolar bayılıp doğru dürüst oynamadığım bir total war oyunu var. Onca patchden sonra adam olduysa Atilla TW adam olana kadar onunla oyalanırım.
AscAnsioAscAnsio
Üye
Biraz bakındım da, oyun şu an gayet güzel görünüyor, hatta Shogun 2'den beri nihayet ilk kez istediğim oyunu yapmış Creative Assembly. Rome 2'den düzeltilmesi gereken şeylerin çoğu düzeltilmiş, geri bildirimleri kaale almışlar yani. Medieval 2 gibi mihenk taşlarından olmaya aday bence, ama birkaç hotfixe de ihtiyacı var şu haliyle.

Büyük ihtimal Rome 2'de bir çuval inciri mahvettiklerinin farkına vardılar, onu toparlamak yerine, oradaki kötü imajdan sıyrılıp güzel işleri bu yeni titleda yapmaya karar verdiler, ortaya da Attila çıkmış. Ciddi beğendim.
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Burada pek oynayan yok gibi ama yorumlar bayağı iyi. Sistemi bu kez sağlam oturtmuşlar.
FaironFairon
Üye
Denemeden almam. Gözler Ahmet Abi'de.
discussioncontroller