Windows 10
SamsonSamson
Üye
Gmail varken geri kalan her şey çöptür arkadaşlar.
Saltuklu
Üye
Maillere gerçekten bakıyor musunuz ya? Sadece hesapları aktive etmek için kullanıyorum ben.
veeverveever
Üye
İşe başlayınca anlarsın hocam.

Beğenenler: Zodiac, dodger, Curiosity

Zodiac
Üye
gmail cepte rakipsiz orasi oyle ama exchange icin masaustu gmail uygulamasi yok.
SamsonSamson
Üye
Browserdan giriyorsun zaten moruk.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
IMAP desteği olan hesaplarınızı Android'de MS Outlook üzerinden gayet rahat ve kullanışlı şekilde yönetebiliyorsunuz.

diğer telefonlardaki yerleşik uygulamalar ne alemdedir bilemem (gerçi Windows 10 Mobile'daki Outlook da iyiydi ama), fakat HTC'lerdeki Posta (Mail) uygulamasının IMAP desteği de şahane.
stabilostabilo
Üye
Zodiac dedi:

outlook neden bu kadar eziliyor anlamadim gayet is goruyor bence.

İş görüyor da onyıllardır her birkaç senede bir yeni versiyonu çıkan bir programın artık iş görmenin ötesine geçip mükemmelleşmiş olması lazım. Arayüz kullanışsız, arşivleme sistemi rezalet, sıklıkla hata veriyor falan.
dodgerdodger
Üye
şahsi mailimde birileriyle yazmışmıyorum ama aktivasyondan da ötesi yani.

ilgili bir işe girdiğinizde ise mail eliniz ayağnız oluyor.

şirkette biz office365 kullanıyoruz. onedrive'da 1tb alanım var. senkronda falan bugüne kadar bir sorun yaşamadım. android uygulaması da fena değil.
veeverveever
Üye
Office 365 outlook uygulaması masaüstünde iyi de (yine yavaş geliyor mailler ama) Android'de aşırı baş ağrısı yapmıştı bana, senkron falan çok problemli.
BenjaminBenjamin
Üye
Outlook Android'de rezalet resmen. Mail ler gelmiyor bile telefona. Senkronizasyon falan rezalet.
discussioncontroller