DC Extended Universe(Nam-ı Diğer DCEU)
AnalogAnalog
Üye
image

Eveeet, açıklandı ahali. WB önümüzdeki 5 yılı kapsayan dc comics film takvimini açıkladı. Hepsi birbirinden farklı ve birbiriyle bağlantılı 10 film bizi bekliyor. Deadpool deyişiyle "suck it, marvel".

2016: Batman v Superman: Dawn of Justice
2016: Suicide Squad (directed by David Ayer)
2017: Wonder Woman (starring Gal Gadot)
2017: Justice League Part One (directed by Zack Snyder)
2018 The Flash (starring Ezra Miller)
2018: Aquaman (starring Jason Momoa)
2019: Shazam
2019: Justice League Part Two (directed by Zack Snyder)
2020: Cyborg (starring Ray Fisher)
2020: Green Lantern

Başlık parselledim, iyi akşamlar.

Beğenenler: Aresny

XFire1994
Üye
JLleri de mi Zack Snyder çekiyor?

:/
AnalogAnalog
Üye
Aynen, çeksin ya ben sevdim man of steel'i. Süper kahraman filmi dediğin yıkmalı, patlatmalı olacak.

Bu arada comicvine'da denildiğine göre birkaç film daha açıklanabilirmiş. (batman, superman filmi vs...)
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
bi suicide squad'tan ümitliyim şu an
DharkanDharkan
Üye
DC Comics mi yoksa sadece DC - Detective Comics mi?
AnalogAnalog
Üye
Sadece dc yazacaktım da marka olarak dc comics kullanıldığından böyle başlık attım.

edit: dharkan şimdi fark ettim çok saçma başlık atmışım. herkes dc cinematic universe diye kullanıyormuş, sorry.
__skytalker____skytalker__
Üye
Bu casting'i kim yapıyor yahu, o Flash nedir? GGWP adeta.
ThyestesThyestes
Üye
2018 de The Flash filmi çıkacağına göre herhalde dizi olan The Flash öncesinde bitecek. Keşke bir şekilde diziden entegre etselerdi.
MosquéteroMosquétero
Üye
MCU altında ezilecek maalesef.

Beğenenler: Dharkan, keldorn_thepaladin

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aynen öyle olacak. Casting seçimleri kötü. Bir DC'ci olarak, yine de merakla bekliyorum.

Bu arada JL filminin kötü adamı Braniac olacakmış.
PomeronPomeron
Üye
2. filmde de Darkseid olacakmış galiba.

Filmler arasında da WW bana göre berbat oyuncu seçimiyle, Cyborg ve Suicide Squad gereksizlikleriyle, Chris Pine gibi adam dururken gidip de tip olarak Barry'den çok uzak ''The Flash''le, filmler arasından sıra değişikliği olması gerekliliğiyle haberi ilk okduğumdaki heyecanım gitti açıkçası. Ama olsun, rekabet iyidir.
discussioncontroller