BF4 HELIKOPTER
johnberktr
Üye
Evet arkadaşlar umarım seversiniz. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayınız.

SamsonSamson
Üye
Her video için ayrı başlık mı açacaksın?
SwooshSwoosh
Üye
öyle deme samson, helikopter zamandır (helalde)

Beğenenler: ryuuk, FadeToBlack, Samson

BonecrusherBonecrusher
Üye
konuşmayınca boş videoyu izlemek sıkıcı.
johnberktr
Üye
Hocam biraz öyle oldu bu sefer ama hep helikopterde olunca insan yani konuşarak sıkıyor bu sefer izleyiciyi
QktayQktay
Üye
yoo sıkmıyor. özellikle şu adamın videoları her wc'ye girdğimde geyik olsun diye oturup 10dk izliyorum
https://www.youtube.com/user/MuratAbiGF
İ. Evrenİ. Evren
Üye

konuşmayınca boş videoyu izlemek sıkıcı.

Konuşmamak boş konuşmaktan iyi. Ayrıca oyunun sesinin saçma sapan konuşmalarla bölünmemesi daha iyi. Gameplay videosu diye açıyorum videoyu hani eleman saçma sapan müzik koymuş oluyor, ya da konuşuyor eleman da boş konuşuyor saçma sapan çığırıyor falan tiksiniyorum valla.
AkatoshAkatosh
Üye
Helikopter sürmek oyunun belli bir parçası mı yoksa istediğiniz her an yapabiliyor musunuz? Sadece belirli görevlerde falan mı oluyor?
SYSCLEANER
Mod
Akatosh dedi:

Helikopter sürmek oyunun belli bir parçası mı yoksa istediğiniz her an yapabiliyor musunuz? Sadece belirli görevlerde falan mı oluyor?

spawn olduğu an binip istediğin gibi sürebiliyorsun ha pek tabi yaşatırlarsa...
johnberktr
Üye
Valla hocam pilot sağlam olursa yaşatıyor gördüğünüz gibi. Evet Muratgf gibi değişik sesler çıkartarak samimi olduğumu düşünmektense susmayı yeğlerim. Çünkü 8 dakika boyunca helikopterdeyim ve yani 4-5 dk dan sonra muhabbet sıkacaktır o yüzden konuşmadım. her videoda böyle olacak değil tabi ki. bu son yaptığıma katılan bazı arkadaşlar var.
discussioncontroller