Uçan Kaykay gerçek oluyor
DogukanDoguDogukanDogu
Üye
Hendo Hoverboard, bence asıl asrın buluşu bu olacak, eğer yapılırsa;

https://www.kickstarter.com/projects/142464853/hendo-hoverboards-worlds-first-real-hoverboard
Sifon
Üye
Uçan kaykay gerçek zaten de zemini yalan. bütün yolları non ferromagnetic iletkenle mi kaplıcaz millet hoverboard'la uçabilsin diye. bu herifler de halihazırda yapmış zaten board'ı, geliştirecez ayağına fazladan para koparmaya çalışıyorlar.

Beğenenler: Dharkan, Quendarth

kurtkapankurtkapan
Üye
bence yüzyılın buluşu soğuk füzyon olcak ama bu da fena fikir değil tabi
DharkanDharkan
Üye
Sifon dedi:

Uçan kaykay gerçek zaten de zemini yalan. bütün yolları non ferromagnetic iletkenle mi kaplıcaz millet hoverboard'la uçabilsin diye. bu herifler de halihazırda yapmış zaten board'ı, geliştirecez ayağına fazladan para koparmaya çalışıyorlar.

Videoyu izlerken milletin yıllardır yapamadığını bunlar nasıl çat diye yaptı diye düşünmüştüm. Demek ki zemindeymiş mesele. Bütün önemini yitirdi şu an benim için.
Sifon
Üye
kurtkapan dedi:

bence yüzyılın buluşu soğuk füzyon olcak ama bu da fena fikir değil tabi

aynen şuna katılıyorum
soğuk füzyonla ilgili yıllardır aha bu sefer olacak diye haber çıkıyordu kolpa kolpa da en son geçen hafta lockheed martin süpriz bir şekilde prototip dizaynı geliştirdiğini duydurdu, 5-10 yıl içerisinde de fiziki olarak yapmayı planlıyorlar. eğer başarabilirse cidden insanoğlunu çağ atlatabilir. ilk 20-30 yıl deniz altılarda gemilerde falan askeri amaçla geliştirilecek muhtemelen kendi açıklamalarına göre, sonrasında umarım halkın enerji ihtiyacı çok daha ucuza karşılanacak.
SamsonSamson
Üye
Mıknatısı dondurunca uçan kaykay gibi oluyor zaten, tren rayı gibi olur ama, nasıl yapacaklar merak ediyorum.

Gereksiz olmuş bayağı, şark kurnazlığı adeta...
discussioncontroller