steam-kayıp uygulama dosyasi
komador
Üye
metro 2033 redux bundle satın aldım,toplamda 2 oyun 300 mb olarak indi.oyna deyince kayıp uygulama dosyasi diyor.metro 2033 yok bende omu lazim ana oyun gibi yoksa redux kendi oynaniyorda bende mi sıkıntı var.2 kere dosya bütünlüğünü kontrol ettirdim tam diyor dosyalara.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
komador dedi:

metro 2033 redux bundle satın aldım,toplamda 2 oyun 300 mb olarak indi.oyna deyince kayıp uygulama dosyasi diyor.metro 2033 yok bende omu lazim ana oyun gibi yoksa redux kendi oynaniyorda bende mi sıkıntı var.2 kere dosya bütünlüğünü kontrol ettirdim tam diyor dosyalara.

*öhöm*

İ. Evren dedi:

Alakası yok, aldığın ürün halihazırda standalone oyun, ek paket falan değil hani. Bu sorunun nedeni steam'in bi' nedenden ötürü oyunun exe'sine ulaşamamasından kaynaklanıyor. Çözüm için: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8676-EFLX-7453

*öhöm*

Şunları dene kısacası:

-Oyunun klasörü aç oradan oyunun exe'sini admin olarak aç.
-Steam'i kapat, steam'i admin olarak aç öyle gir oyuna.
-Antivirüs programını kapat öyle dene.
-Steam'i kapat, steam'in klasöre gir appcache klasörünü bul ve sil. Pc'ye restart at öyle dene.
komador
Üye
20 tllik oyun 150 mb olur mu peki kıllandımda biraz 12 tlye aldıgım oyun 21gb ken
SwooshSwoosh
Üye
oyunların boyutuna göre fiyatlandırıldığını mı düşünüyorsun dostum
rubyredrubyred
Üye
Swoosh dedi:

oyunların boyutuna göre fiyatlandırıldığını mı düşünüyorsun dostum

korsan cd mantığı : )

Beğenenler: sithari, İ. Evren

SamsonSamson
Üye
Hahahahahaha
komador
Üye
help me!
İ. Evrenİ. Evren
Üye
komador dedi:

help me!

Şimdi baktım da oyun 64 bit windowslarda çalışıyormuş sadece. Eğer işletim sistemin 32 bitse oyun tamamen yüklenmiyor olabilir. Bunun çözümü de yok maalesef. Durum böyleyse steam supporttan para iadesi isteyebilirsin.
komador
Üye
saol kardeşim en yakın zamanda 64 bitte deniyip buraya yazicağim benim ki32 bitti işe yararsa büyük duacınım haberin olsun
discussioncontroller