Yeni PC Aldım Bakalım
dodgerdodger
Üye
bi fotosunu atsana abi. merak ettik.
kral julienkral julien
Üye
Bu kadar ugrasilmaz. Sorun olduğunda açar bakarım. Alt tarafı oyun oyuncak yaw
AkatoshAkatosh
Üye
Zodiac dedi:

kendi kasam mesela hic tozlanmiyor 6-7 ay oldu alali. kasayi yukarida tutmak onemli sadece mumkunse masa seviyesinde. astusun yeni oyuncagi da guzelmis.

Aşağı yukarı aynı benimki de 750D zaten.
Arka ve üst exhaust olarak 3 tane 140MM fan var.
Önde ve aşağıda da intake olarak 2 140MM ve 2 120MM fanlar var.

Detaylarsak 200CFM'ye yakın çıkış varken, 240CFM giriş var. Ferah ve dust free fazlasıyla.
AstusAstus
Üye
Astus dedi:

Cooler Master haf 912 combat. Tam bir serinletici efendisi. Nerdeyse her yeri delikli, hava aliyor.

http://wccftech.com/images/news/HAF-912-Plus/haf-912-2.jpg

G750M 750W psu var icinde. Bende gorunuyordu yav =p

image

attıydım ya (bana diyorsan) =P

bu göünmüyor mu? üstte link olarak da var. ha evdekini halini diyorsanız çekeyim resmini.
AstusAstus
Üye

o kasa her türlü deli gibi toz toplayacak kaçarı yok.

o kasa her türlü deli gibi toz topladı, kaçarı yokmuşsfds

nasıl temizlenir bu kasa en temiz
salih32salih32
Üye
2500tlye toplanan pcye bak hey gidi : DD

Beğenenler: Astus

DharkanDharkan
Üye
Astus dedi:

o kasa her türlü deli gibi toz toplayacak kaçarı yok.

o kasa her türlü deli gibi toz topladı, kaçarı yokmuşsfds

nasıl temizlenir bu kasa en temiz

Compressed air al bi kutu, bayağı rahat temizleniyor

Beğenenler: Astus

502502
Üye
HAF serisi sonsuza kadar seksi kalacak. Bu ay topladığım sistemde HAF 912 kullanmak istiyordum, aldığım yerde yoktu. Montajı da onlara yaptırdığım için başka yerden kasa almakla falan uğraşmadım.

İçime oturmadı değil.
creiGncreiGn
Üye
502 dedi:

HAF serisi sonsuza kadar seksi kalacak. Bu ay topladığım sistemde HAF 912 kullanmak istiyordum, aldığım yerde yoktu. Montajı da onlara yaptırdığım için başka yerden kasa almakla falan uğraşmadım.

İçime oturmadı değil.

Eskidi artik. Ben olsam toz filtreleri konusunda daha basarili yeni bir kasa alirdim. Corsair Carbide Clear 400C, Corsair Crystal 460x, NZXT S340 Elite, Phanteks P400s cok begendigim kasalar sahsen. Biraz daha ucuz yollu olabilir bunlar gerci Haf912'ye karsi ama cam yan panel cok guzel bir sey ya. Hepsi de ses yalitimi ve toz filtreleme konusunda cok basarili ek olarak. < 3

502502
Üye
CM Mastercase 5 (Pro 5 değil) aldım buraya danışmadan, umarım pişman olmam :E

Pro'da da oldukça hoş bir saydam yan panel vardı ama genel olarak senin saydıklarınla aynı klasmanda mıdır hiç bilmiyorum.
discussioncontroller