Starcraft II - Legacy of the Void
CoraxCorax
Üye
var. dün gördüm.

Beğenenler: Darkor

DarkorDarkor
Üye
Wings of Liberty ve Heart of the Swarm 30 liraya düştü, Blizz'in kendi sitesinde.
TrajengyaTrajengya
Üye
Yaklaşık 2 ay önce 'zaten alamayacağım ya :( '' diyerek tüm Campaign sinematiklerini izlememe, üstüne üstlük ilk Starcraft'ı oynamak nasip olmamış olmasına rağmen, az önce bitirdiğimde, benim bile tüylerim diken diken oldu. (Epilogue dahil) Helal Blizz.

Sormak istediğim, HOTS'u oynarken bir nebze Zerg ve Protoss'un oynanışlarına ve belli taktiklerine adapte olabilmiştim. Şu an çok farklı taktikler kullanıldığına eminim, bir rehber var mıdır bu konuda İnternette? Youtube'da çok fazla var,kafası karışıyor insanın.

Bir Türk Zerg Twitch yayıncısı sağolsun pek fayda sağlamıştı bana ama hatırlamıyorum adını arkadaşın
dodgerdodger
Üye
ingilizce anlarım diyorsan wintergaming'i izle.

Beğenenler: Trajengya

MonthiusMonthius
Üye
Hov, yis. It's happening.

https://www.facebook.com/Starcraft.eu/videos/1401624696569392/

Starcraft Remastered bu yaz geliyor.
JerryJerry
Üye
Starcraft 2 varken, biraz saçma bir iş olmamış mı? Sc2'nin zaten bitmiş olan topluluğunu iyice dibe vurduracaktır.

Warcraft 3 ve Diablo 2 gibi oyunların remastered'ı bu kadar beklenirken Starcraft ile giriş yapmaları saçma geldi. Gerçi wow'da server'lar ölü diye ağlayanlara "server değişimi dahil ekstra hizmetlerin tamamına %25 zam yapıyoruz" diyen, iyice mala bağlamış bir firmadan bahsediyoruz.
__skytalker____skytalker__
Üye
Orjinale sahip olana bir kıyak yaparlar mı acep?
MonthiusMonthius
Üye
Jerry dedi:

Starcraft 2 varken, biraz saçma bir iş olmamış mı? Sc2'nin zaten bitmiş olan topluluğunu iyice dibe vurduracaktır.

Warcraft 3 ve Diablo 2 gibi oyunların remastered'ı bu kadar beklenirken Starcraft ile giriş yapmaları saçma geldi. Gerçi wow'da server'lar ölü diye ağlayanlara "server değişimi dahil ekstra hizmetlerin tamamına %25 zam yapıyoruz" diyen, iyice mala bağlamış bir firmadan bahsediyoruz.

Starcraft 1'in ne kadar efsane olduğunu düşünürsek gayet yerinde bir seçim olmuş aslında?

Ha, SC2'nin iyice dibe vurduğu konusunda katılıyorum. Ama SC1 Remastered yapmasalar da toparlayabilecek gibi değiller o tarafı, o yüzden bunun SC1'e neden engel olması gerektiğini düşündün anlayamadım doğrusu.

Muhtemelen bir noktada diğerlerinin de Remastered versiyonları gelecektir. Tabii bunun için öncelikle Blizzard'ın "Ya bizim Diablo adında bir oyunumuz vardı, o n'oldu sahi?" demesi lazım bir yandan da... Starcraft hep en çok istenenlerden biriydi ama, teknik olarak da Warcraft 3 ve Diablo 2'den eski aynı zamanda. Haliyle ilk önceliği ona vermeleri çok normal bu durumda.
sitharisithari
Üye
darısı command and conquer serisinin başına. Serinin başına gelenler tek başına EA'den nefret etme sebebi
JerryJerry
Üye
Monthius dedi:

Jerry dedi:

Starcraft 1'in ne kadar efsane olduğunu düşünürsek gayet yerinde bir seçim olmuş aslında?

Ha, SC2'nin iyice dibe vurduğu konusunda katılıyorum. Ama SC1 Remastered yapmasalar da toparlayabilecek gibi değiller o tarafı, o yüzden bunun SC1'e neden engel olması gerektiğini düşündün anlayamadım doğrusu.

Muhtemelen bir noktada diğerlerinin de Remastered versiyonları gelecektir. Tabii bunun için öncelikle Blizzard'ın "Ya bizim Diablo adında bir oyunumuz vardı, o n'oldu sahi?" demesi lazım bir yandan da... Starcraft hep en çok istenenlerden biriydi ama, teknik olarak da Warcraft 3 ve Diablo 2'den eski aynı zamanda. Haliyle ilk önceliği ona vermeleri çok normal bu durumda.

Remastered serisi Diablo ya da Warcraft ile başlamalıydı. En son Starcraft'ı yapsalar daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Starcraft 2 dediğimiz oyunun en temel özelliği "Starcraft 1'in ruhuna sadık kalmak" olunca bu işe Starcraft Remastered ile girmeleri saçma geldi. Bunun yerine Starcraft 2'nin multiplayer'ını canlandıracak adımlar atılabilirdi.

Beğenenler: hammer_of_alkadraz

discussioncontroller