Overwatch
__skytalker____skytalker__
Üye
Bilgisayarım kaldırmıyor yokluktan buralarda takılıyom kardeşim.
CoraxCorax
Üye
yarı ingilizce yarı türkçeden gözlerim kanadı

Compa destek vermemeden kastım oyunu ona göre shapelemediden ziyade hiç recognize etmedi direkt competitivei Valve

kürtkapan da yapıyor çok bunu bigün ona giydirecem hayırlısı

Beğenenler: Zodiac, PiccolaKid

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
veever dedi:

Galiba hayatında hiç pixel farkı ile headshot atmadın ki frasturationın direkt ulti killerinden oluşacağına inanıyorsun hocam, paragraf yazandan kimin yandığı belli lmao

piksel farkıyla headshot atarak şansa bala aldığın killi öldürmediğin mersi kaldırdı diye mi yanıyorsun yani, anladım

ne zaman mersiye karşı oynasam öldürdüğüm birini kaldırdığında hay allah nasıl farkında olmadım mersinin orada olduğunun diye kendime kızarım hep, ama tuzlu bi oyuncu olmak öbür türlüsünü gerektiriyor galiba

bir sene önceki bütün takımın mersiyi öldürmeye çalıştığı günlerden eser kalmamasına rağmen hala "abi nasıl kaldırır benim killimi ya" diye yanılıyor be

pro scene ve lig dışında genel oyuna hiçbir şekilde yararı olmayan bi nerf doğrusu
veeverveever
Üye

şansa bala aldığık killi

neye inanmak istiyorsan hocam, sen kolsuzsan ben ne yapayım.

pro scene ve lig dışında genel oyuna hiçbir şekilde yararı olmayan bi nerf doğrusu

ağlamaya devam.

Corax dedi:

kusura bakmayın çöreks bey, hızlı yazınca böyle oluyor.

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ingilizce daha mı hızlı düşünüyorsun ağabey

Beğenenler: Corax

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
efsane tartışma oldu teşekkür ederim

Beğenenler: veever

veeverveever
Üye
beyin bir kelimeyi türkçe çekemediğinde ingilizce çekiyor, ben de yazıyorum direkt. Normalde konuşurken/paragraf yazarken çeviriyorum ama şu an kasmadım açıkçası.

efsane tartışma oldu teşekkür ederim

ciddi tartışıyor muyduk? Ben banterlıyoruz sanmıştım.
MuhallebiMuhallebi
Üye
>12 yaşındaki bebeler vurabilsin diye kafa hitbox'larının kafanın 3 katı olduğu oyunda pixel farkı ile hs atabiliyorum ben sen atamıyosun ağla demek
CoraxCorax
Üye
şekillendirmek yerine shapelendirmek yazmak daha mı hızlı kardeş

veeverveever
Üye
Corax dedi:

şekillendirmek yerine shapelendirmek yazmak daha mı hızlı kardeş

İlk akılma gelirken shape olarak geliyor dümdüz yazıyorum, şekillendirmek sonradan geliyor, onu silip tekrar yazmak daha yavaş hali ile. Aynı sebepten dolayı yazıdıklarımı 1 milyon kere editliyorum mesela ilk attığımdaki yamuk yumuklukları gidermek amacıyla, alışkanlık.

Muhallebi dedi:

>12 yaşındaki bebeler vurabilsin diye kafa hitbox'larının kafanın 3 katı olduğu oyunda pixel farkı ile hs atabiliyorum ben sen atamıyosun ağla demek

en azından TF2 hitboxları gibi bazen 1sn arkadan gelmiyor lol. Adamın yüzü kan içinde kalıyor ama headshot yemiyordu yahu.

discussioncontroller