Overwatch
MuhallebiMuhallebi
Üye
veever dedi:

Corax dedi:

şekillendirmek yerine shapelendirmek yazmak daha mı hızlı kardeş

ilk akılma gelirken shape olarak geliyor dümdüz yazıyorum, şekillendirmek sonradan geliyor, onu silip tekrar yazmak daha yavaş hali ile.

Muhallebi dedi:

>12 yaşındaki bebeler vurabilsin diye kafa hitbox'larının kafanın 3 katı olduğu oyunda pixel farkı ile hs atabiliyorum ben sen atamıyosun ağla demek

en azından TF2 hitboxları gibi bazen 1sn arkadan gelmiyor lol. Adamın yüzü kan içinde kalıyor ama headshot yemiyordu yahu.

TF2 kompet bir oyun değil ama işte. :)
veeverveever
Üye
Her türlü şekilde defect ama o, competitive olsun veya olmasın.
CaturdayCaturday
Üye
valla karşim işte mailleri merge ederken shapedildo itelerken mercy prezentasyon için yetiştirilmesi gerek, bu subject için izlenilmesi gereken en iyi roadmap ı select edip, handshake olmalıyız.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
feature o defect değil limao
rubyredrubyred
Üye
Caturday dedi:

valla karşim işte mailleri merge ederken shapedildo itelerken mercy prezentasyon için yetiştirilmesi gerek, bu subject için izlenilmesi gereken en iyi roadmap ı select edip, handshake olmalıyız.

attachment'ı açamadım kardeşim. bir gelip inspect eder misin ?
Zodiac
Üye
inanma seni forwardlayacak
SamsonSamson
Üye
Tam bir trash mizah...

Beğenenler: Zodiac

Orderabi
Üye
ne kasmışsınız be sanki dünyanın en kompet oyunundaki nerf yüzünden turnuva kaybetmiş gibi.

millet cs go'da m4 nerflerini falan anca bu kadar kafaya takar. taş makas ve kağıtlar dağılmış, makaslar kağıtları görüp zamanı gelse de atlasam diyor, kağıtlar makasları görüp kaçıyor, taşlar makasları durdurmaya çalışıyor, arada bi de q - e falan basıyon işteeeeeee.

eğer şu oyunda üstüne item almak gibi bir şey olsaydı, ne bileyim spray pattern olsaydı, aim assist bu kadar kabak gibi olmasaydı anca bu kadar muhabbeti hak ederdi bençe.

kırmayın birbirinizi yarıkompet yarıcasual oyunlar için

Beğenenler: Muhallebi

PiccolaKidPiccolaKid
Üye
veever dedi:

beyin bir kelimeyi türkçe çekemediğinde ingilizce çekiyor, ben de yazıyorum direkt. Normalde konuşurken/paragraf yazarken çeviriyorum ama şu an kasmadım açıkçası.

bu kaçıncı oldu ama canım.sade bir şekilde açıkçası yazıp bırakabilirken her mesaja tbqh yapıştırman da garip duruyor ayriyetten.
dodgerdodger
Üye
discussioncontroller