Warlords of Draenor çıkışında nerelerde satılacak?
DagorethDagoreth
Üye
Googleda arayınca çıkmıyor, istiklale de teknosaya sordum cevahir olabilir dedi, d&r'a sordum bilmiyoruz problem çıkmıştı en son düzelttiler galiba ama ne zaman gelir belli değil dedi.

Uzun lafın kısası, yarın akşam gidip kutusunu alabileceğimiz yerler nereler ve saat kaçta satışa açılacak, bir bilgisi olan paylaşsın mümkünse, eminim birçok insan bilmek istiyordur.
dodgerdodger
Üye
gece satışına dair birşey görmedim internette. onun dışında d&r ve benzeri, oyun satan herhangi bir yerden alınabilir.
SamsonSamson
Üye
En iyisi dijital almak, sonra kutulu alıp key'i satmak.

Hem gece soğukta donmazsınız, hem elinizde kutunuz olur hem de rahat rahat ev sıcağında donla oturup saat 1'de oyuna tak diye girersiniz...
DagorethDagoreth
Üye
Ben CE alıcam bu ek pakedi dört gözle bekliyorum bir de gece orda sıra beklemek falan da ayrı bir fantezi işte ^^

İstiklaldeki D&R ve Teknosa bizde yok/bilmiyoruz dedi, bu kadar merkezi bir yerde olmamasından çekindim.

Şimdi cevahir yada Bağdat caddesine gidilebilir ama birinde yoksa ondan ötekine gitmek sıkıntı.
SamsonSamson
Üye
Cadde'deki D&R'ı arayıp sorun bence.

Genelde launch satışları orada oluyordu Anadolu yakasında.

Avrupa'yı bilmiyorum.
DagorethDagoreth
Üye
Caddebostan D&R ve Erenköy D&R bir bilgimiz yok dedi. Cevahir Teknosa telefonunu açmıyor, çok enteresan bir duru. Acaba gece satışı olmayacak mı? Olmayacaksa hiç heveslenmesek bari.
DharkanDharkan
Üye
Cadde ve Nişantaşı DR şubeleriyle konuş. Oralarda yoksa başka yerde yoktur zaten. Eskisi gibi gece satışı falan filan pek kalmadı zaten.
JerryJerry
Üye
Oyun, saat 14:00'de aktif olacak diye biliyorum.

Yanlış biliyormuşum. 24 saat sonra geliyormuş.
BonecrusherBonecrusher
Üye
dijital alın, oynayın ağalar.
DagorethDagoreth
Üye
Aral dan gelen cevap
"Merhaba
Bu paket için bu sene gece satışı olmayacaktır. Fakat oyunu şimdi sitemizden sipariş verirseniz çıkış tarihinden bir gün önce size kargo ile gönderilecektir.

Bizi Sosyal medya içeresinde takip etmeyi unutmayınız!"

Çıkış tarihinden bir gün sonra demek istedi herhalde, teyit edince yazarım onu da buraya.
JerryJerry
Üye
Doğru söylemiş de çıkış tarihinin bu gece olduğunu bilmiyor sanırım. Ön siparişleri 2 gün önceden kargoya veriyorlar.
discussioncontroller