Oyungezer'in galerileri :D
hakan_goyunhakan_goyun
Üye
Oyungezer'de kullanılan her galerinin altındaki 'yine mi galeri ?' yorumlarından bıktığım için yazıyorum. Ortak olarak bunun istenmemesinin nedeni bence galerilerde mobility'nin az olması, yorum yazabilmek ve okumak için çok aşağı inilmesi gerekiyor ,her resim değiştiğinizde yüklenmesi gerekiyor vs. Lütfen sizi ne rahatsız ediyorsa yazın arkadaşlar yada aklınızda varsa bir alternatif söyleyin. Derginin saygıdeğer yöneticileri de bu konuyu ele alıp siteyi en güzel hale getirmek için tavsiyelerimizi almış olurlar . Teşekkür ederim , iyi günler :)

Beğenenler: phd

SoddorathSoddorath
Üye
Craster dedi:

Mstar ooynayanınız var mı ?

Witcher witcher witcher.
MosquéteroMosquétero
Üye
Soddorath dedi:

Craster dedi:

Mstar ooynayanınız var mı ?

Witcher witcher witcher.

Mushroom mushroom
BonecrusherBonecrusher
Üye
Snake?
PotterPotter
Üye
click başına para geliy sence kalkar mı

bence kalkmalı da ondan yani

Beğenenler: phd

phdphd
Üye
Tıklanma başına para kazandıran ve ziyaretçiyi tuzak başlıklara, kırk sayfası çöp olan elli sayfalık galerilere tıklatan sistem yerine yavaş yavaş aylık veya tek seferlik ödeme sistemine geçsek mükemmel olacak da, Türkiye'de alışık değiliz o sisteme. Cumhuriyet gazetesinin sitesi bir ara ücretliydi galiba, hayal meyal onu hatırlıyorum.

Halihazırdaki sistemde de tek sayfada tamamı bulunan uzun makale yerine her sayfada keçiboynuzu kadar tat veren elli sayfalık galeri daha cazip geliyor doğal olarak.

oyungezer.com.tr için konuşmak gerekirse buradaki galeriler (emek harcandığı sürece) çok rahatsız etmiyor beni. Ama sitedeki galeri sistemi kullanışsız ve hantal bu başlığı açan arkadaşın dediği gibi.
geminilasergeminilaser
Oyungezer
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere galeriler benim elimden çıkıyor ve galerilerle, galeri sistemiyle ilgili yapılan olumsuz yorumlar da beni ilgilendiriyor. Biraz geç kalmış olabilirim, yine de sormak istediklerinizi düşüncelerini benimle paylaşabilirsiniz :)
CaturdayCaturday
Üye

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere galeriler benim elimden çıkıyor ve galerilerle, galeri sistemiyle ilgili yapılan olumsuz yorumlar da beni ilgilendiriyor. Biraz geç kalmış olabilirim, yine de sormak istediklerinizi düşüncelerini benimle paylaşabilirsiniz :)

Yaw hacı siz ne ettiniz?
1 sene önce gelecektin şaka maka.

Beğenenler: rubyred

geminilasergeminilaser
Oyungezer
Caturday dedi:

Yaw hacı siz ne ettiniz?
1 sene önce gelecektin şaka maka.

1 sene önce ben Oyungezer'de çalışmıyordum ama.
hakan_goyunhakan_goyun
Üye

Yeni işiniz hayırlı olsun. Galerilerde tek sıkıntı aşırı derecede kullanışsız olması. Bunu dışında başka bir şikayetim bulunmamakta.
geminilasergeminilaser
Oyungezer

Yeni işiniz hayırlı olsun. Galerilerde tek sıkıntı aşırı derecede kullanışsız olması. Bunu dışında başka bir şikayetim bulunmamakta.

Teşekkürler :) Nasıl daha kullanışlı bir hale getirebiliriz?
discussioncontroller