Battlefield 1
RikudouSenninRikudouSennin
Üye

With the upcoming "Battlefield: Hardline" focusing on cops and robbers gameplay, EA reveals that the installment in the "Battlefield" series will return to its original roots. "Battlefield 5" will be exciting and all-out military action upon the release date.
While updates for "Battlefield: Hardline" surfaces left and right online, information on "Battlefield 5" is quite few. Among the updates and news that are available for "Battlefield 5" includes release date and gameplay.

http://www.franchiseherald.com/articles/14350/20141119/battlefield-5-release-date-battlefield-hardline.htm
SwooshSwoosh
Üye
image

Beğenenler: goo_khan

BenjaminBenjamin
Üye

Beğenenler: Phenomenon

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
At üstünde mi koşucaz :D

Keşke yapsalar WW1

Beğenenler: Taxman

BenjaminBenjamin
Üye
Modern savaş olmasında sapan kullanmaya bile razıyım.
creiGncreiGn
Üye
Start digging up those good ol' trenches.

WW1 zamanları hala ateşli silahların nasıl kullanılabileceğinin kestirilemediği, orduların karşı karşıya dizilip sıralar halinde ateş ettiği 18-19. yüzyıldan pek farklı değil. Eh, bir fps'de de WW1 mantığıyla savaşmak çok zevk vermese gerek. Ateşli silahlar söz konusu olduğunda gelenekselleşmiş çatışma ve taktiklerin görülmeye başlanması WW2 zamanına denk geliyor aşağı yukarı. Bence daha öncesinde geçen bir competitive fps'in başarılı olması çok zor.

Üstelik tonla silah modu, eklentisi, kara ve hava araçları, hatta ve hatta silah çeşitliliği olmayan bir fps yapmak istemeyeceklerdir. En azından WW1 kısmı sazan.avi bana kalırsa.

Beğenenler: Zodiac, DeadPool90

Zodiac
Üye
alternatif evren falan olsa bari diyecem de o da battlefield mantigina ters. ww1 olmasa da ww2 olsun bizden olsun.
RedBeardRedBeard
Üye
WW2 olsun. 3 ve 4. oyunlar modern zamanlar için hala yeterli oyunlar. 5. oyunla birlikte hala bu zaman dilimini sürdürmek mantıksız. Ya da fantazi yapacaklar, geleceği konu alacaklar ki bence yapmasınlar, bu tarz oyunlar bana itici geliyor.

Bf 1942 ne güzel oyundu ya.

Beğenenler: creiGn

hebelehoohebelehoo
Üye
İkinci dünya savaşının da anlatılmadık bir tarafı kalmadı ki. Gerçi illa ki yeni birşey bulabilirler ama WWI fikri bana çok da soğuk gelmedi.

Farklı birşey yapsınlar yapmaya çalışsınlar yeter ki.
TaxmanTaxman
Üye
bu gelecekte savaş temasını forumda itici bulmayan var mı zaten
creiGncreiGn
Üye
hebelehoo dedi:

İkinci dünya savaşının da anlatılmadık bir tarafı kalmadı ki. Gerçi illa ki yeni birşey bulabilirler ama WWI fikri bana çok da soğuk gelmedi.

Farklı birşey yapsınlar yapmaya çalışsınlar yeter ki.

Yeniliğe karşı değilim tabii ama WW1 dönemi competitive bir multiplayer oyunda sıkıntı yaratabilir. Güzel bir singleplayer oyun çıkar tabii ama Battlefield'dan bahsediyoruz nihayetinde.

WW2 aynı şeyi ısıtıp önümüze koymak gibi oluyor ama BF1942'nin haritalarının güncel frostbite'la yeniden yapıldığını düşünüyorum da... Caen, Tobruk, Midway falan ne efsane olur ha Battlefront'daki grafik detayıyla < 3. Monetization'a da çok uygun üstelik; elde malzeme bol, her cepheyi farklı bir dlc'ye koyarlar.

Milyon tane gadget'ın, modun, bok püsürün olmadığı daha sade bir oyun herkesin isteği. WW2'ya dönüş için doğru zaman oyun dünyasında.

Beğenenler: kurtkapan, RedBeard, DeadPool90

discussioncontroller