Battlefield 1
RidygoRidygo
Üye

Bf1 sevmek = ben tarihten anlamıyorum

Silahlari 100% gercek yapsalardi bu kez "o donemde tdm, ctf gibi savas modlari yoktu" dersiniz.

Once bunlarin oyun oldugunu ve eglence amaciyla yapildigini kavramaniz lazim.
TaxmanTaxman
Üye
KAVRAYA-
MIYORLAR.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
nolan bi ww1 çeksin de kavrayalım iyice be kardeşim
Orderabi
Üye
Ridygo dedi:

Silahlari 100% gercek yapsalardi bu kez "o donemde tdm, ctf gibi savas modlari yoktu" dersiniz.

Once bunlarin oyun oldugunu ve eglence amaciyla yapildigini kavramaniz lazim.

heee zaten şu vakte kadar doğru yapılmış ww2 oyunları için falan bunları dedik değil mi?

boş yorum
RidygoRidygo
Üye

nolan bi ww1 çeksin de kavrayalım iyice be kardeşim

İlkokul modundan cikamiyor olmak da etken olabilir.
Orderabi
Üye
ki red orchestra stalingrad oynayın orada bile bolt action kullanımı bf1'den daha fazla. neyse en fazla +1 oyunluk ömrü kaldı, sonra uzay oyunu yaparlar, orada bu şikayetlerimiz olmaz. oynarız işte.
RidygoRidygo
Üye
Orderabi dedi:

heee zaten şu vakte kadar doğru yapılmış ww2 oyunları için falan bunları dedik değil mi?

boş yorum

WW2 degil bu. Yukarida da soylemisler. Red Orchestra dediginiz kadar iyi olsaydi su an PUBG gibi olmasa da daha iyi yerlerde goz onunde olurdu ve konusulurdu. Tutmadigi belli.

Oyunu tarihcilere sim olsun diye de yapmadiklarina gore anlamsiz yerden giydiriliyor bence.
veeverveever
Üye
BF serisi hicbir zaman 100% realistik bir oyun olmadi ki yahu? BFnin asiri realistik veya tarihsel olarak dogru olmasini beklemek direkt salakliktir.

Beğenenler: Benjamin

BenjaminBenjamin
Üye

Battlefield'ı tarihi gerçekliklere uygun olduğu için mi oynadık yav

Bullshit resmen
__skytalker____skytalker__
Üye
Orderabi dedi:

ki red orchestra stalingrad oynayın orada bile bolt action kullanımı bf1'den daha fazla. neyse en fazla +1 oyunluk ömrü kaldı, sonra uzay oyunu yaparlar, orada bu şikayetlerimiz olmaz. oynarız işte.

Yeni bir 2142 olsa güzel olur bence yani. Robotlu falan.
discussioncontroller