Battlefield 1
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
battlefield 1942 ile şu oyunu karşılaştırıp aradaki farkı göremeyen salaktır

her tarafta deli gibi koşturup submachine gunlarla birbirini vuran adamların olduğunu oyuna harika savaş atmosferi vermiş demek daha da salaklıktır
RidygoRidygo
Üye
Harika savas atmosferi vermis baska sey, donemin atmosferini harika vermis baska sey. Savas atmosferi illa o donemle birebir olmak zorunda degil. Olsaydi da kimse oynamazdi. Ornek verdiginiz oyunlari su an kendiniz bile oynamiyorsunuz.
RidygoRidygo
Üye
.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
red orchestra 7 senelik oyun hala da oynanıyor
nasıl başarısız olmuş anlamadım doğrusu
RidygoRidygo
Üye
Oyuncu sayilari kiyaslaninca anlasilabilir.
veeverveever
Üye

battlefield 1942 ile şu oyunu karşılaştırıp aradaki farkı göremeyen salaktır

lol 16 sene gecti be olm 1942nin reskinned versiyonunu beklemek icin nostaljik adam olmak lazim valla

Ridygo dedi:

Oyuncu sayilari kiyaslaninca anlasilabilir.

valla bayaa sacma bir mantikmis, aa dur ridy yazmis sasirma yok o zaman
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

Bf1 sevmek = ben tarihten anlamıyorum

Silahlari 100% gercek yapsalardi bu kez "o donemde tdm, ctf gibi savas modlari yoktu" dersiniz.

Once bunlarin oyun oldugunu ve eglence amaciyla yapildigini kavramaniz lazim.

Hayatımda bundan daha retarde yorum görmedim galiba.

Sanırım bu oyundaki yaya seviyesi kabul edilebilir düzeyde sen seviyorsan lmaoo

Beğenenler: owleyes, Muhallebi

kurtkapankurtkapan
Üye
sövüp durmayın lan herkese

bf1 epey güzel bir oyuna benziyor lakin sırf o silah kullanımı yüzünden girip oynamam. battlefront da aynı şekilde.

nostalgiafag olarak hayatıma devam edeyim ben
Orderabi
Üye
bf'in en meşhur youtube kanalcısını açın jackfrags diye herkes yarı makinalı ve makinalı oynuyor. düzgün map ve düzgün oyuncu seçimi o adam da mı yapamadı yani?

savunma siz seçmeyi bilmiyorsunuzdu şimdi bf1 size gerçeklik vaad etmedi ki oldu. ben miydim oyun çıkmadan toplantı yapıp size ww1'in yüzünü göstereceğiz, çok başka geliyoruz lmao diye yayınlar yapan. bi baktık snoopdogg elinde taramalı ile koşuşturuyor.

lampard bf 4 fanı adam onu da çöp olmasına rağmen 200 saat oynadı. bu seriyi fanı olmayan insanın yüzlerce saat oynaması imkansız, oynayabilen piyasadaki titanlı mitanlı cod ww2 falan ne varsa oynayabilir ama bu yaptıkları işin tatmin edici olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

biz bu kadar çok oto rifle olmamalıydı dediğimizde bu sim değil diye savunma yapılıyor ne ala memleket ya. o zaman adı da bf 1 olmasın, battlefield somethingsomething war olsun, kendi dünyasında, kendi kumpanyasında geçen bi senaryosu falan olsun bu oynanışı da ona göre kabullenelim.

veever dedi:

BF serisi hicbir zaman 100% realistik bir oyun olmadi ki yahu? BFnin asiri realistik veya tarihsel olarak dogru olmasini beklemek direkt salakliktir.

sırf sonu "salaklıktır" ile biten yorum yazabilmek için burada insanların beklemediği şeyleri yazmışsın, daha düzgün ve iddia ettikleri settinge yakışan gameplay beklemek "AŞIRI" realizm beklemek olmuyor. bf4'e kimse laf etmedi aşırı gerçek miydi, laf edildiği kısımları en azından silahlar vs olmadı. bu oyunda yapabildikleri tek şey sniper klasına can vermek olmuş, onun harici çöp. bunun aynısının ww2 versiyonunu yapacaklar, o da böyle deli gibi oynanır. aradaki fark sadece reskin olacak, bu size normal geliyorsa lutfen oyuncuyum diye dolanmayın abi ya.

16 yaşımda olsaydım belki 300+ saat gömerdim bu bf'ye, ama 26 yaşında bi adamın BİRAZ OLSUN bile taktik içermeyen bir oyuna iyi diyebilmesi bana tuhaf geliyor bu kadar yıldan sonra.
TaxmanTaxman
Üye
Orderabi dedi:

bunun aynısının ww2 versiyonunu yapacaklar, o da böyle deli gibi oynanır. aradaki fark sadece reskin olacak, bu size normal geliyorsa lutfen oyuncuyum diye dolanmayın abi ya.

16 yaşımda olsaydım belki 300+ saat gömerdim bu bf'ye, ama 26 yaşında bi adamın BİRAZ OLSUN bile taktik içermeyen bir oyuna iyi diyebilmesi bana tuhaf geliyor bu kadar yıldan sonra.

image
discussioncontroller