Battlefield 1
AK_LampardAK_Lampard
Üye
bir şeyin fanı falan değilim yahu. aradığım aksiyon, atmosfer, akıcı oyun bf serisinde var. oynarken eğleniyorum. ister tek oynuyorsun, ister arkadaşınla. ister 15-20 dk atıyorsun ister 1-2 saat. tryhard oyunu değil sinir stres yapmıyorsun. amaç eğlenmek değil mi? herkesin eğlence anlayışı farklı. sen squad oynarken en çok keyif alırsın ben bf, öteki cs, bir diğeri arma. ne bileyim fazla kafa yormamak lazım.
Orderabi
Üye
Taxman dedi:

Orderabi dedi:

bunun aynısının ww2 versiyonunu yapacaklar, o da böyle deli gibi oynanır. aradaki fark sadece reskin olacak, bu size normal geliyorsa lutfen oyuncuyum diye dolanmayın abi ya.

16 yaşımda olsaydım belki 300+ saat gömerdim bu bf'ye, ama 26 yaşında bi adamın BİRAZ OLSUN bile taktik içermeyen bir oyuna iyi diyebilmesi bana tuhaf geliyor bu kadar yıldan sonra.

image

bunu yapmazsak suriyeliler gibi dolarsınız her komüne.
RidygoRidygo
Üye
Neyse ya saldim.
CoraxCorax
Üye
aar otizm dönmüş buralarda
SamsonSamson
Üye
Corax dedi:

aar otizm dönmüş buralarda

Wishlist'inde 1500 tane animu mango oyunu olan biri için büyük laflar değil mi bunlar sence de hojam?
CoraxCorax
Üye
hayırdır simpson ilgi mi istiyon sen gene
SamsonSamson
Üye
Corax dedi:

hayırdır simpson ilgi mi istiyon sen gene

Beni yok ettin adamım.
BenjaminBenjamin
Üye
Yeni DLC haritaları epey güzel olmuş. Oyunu da her gün daha fazla seviyorum.

Haters gonna hateee
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bir tek Somme hoşuma gitti yenilerden. Bol çamurlu harita çok küçük ve kaotik. Adamları göremiyorum haritada lol. Diğer dağlı olan da dengesiz geldi.
BenjaminBenjamin
Üye
Dağlı bölümde köprünün altında ve üstündeki çatışmalar son derece keyifli geldi bana. Çok fazla da oynamadım açıkçası.
discussioncontroller