Better Call Saul
AK_LampardAK_Lampard
Üye
üç günde beş bölüm izledim, standartlarıma göre yüksek bir sayı. beşinci bölüm neydi öyle be

E F S A N E

Beğenenler: Astus

iammarslıiammarslı
Üye
Bu dizinin en iyilerden olarak gösterilmemesi içimi acıtıyor. Her bölümden sonra 'bir breaking bad değil yawwww'cı tayfa yüzünden hakettiği değeri göremiyor. Better Call Saul ve Bob Odenkirk'ün ödül alamadan yılı kapatması şaka gibi bir şeydi.

Beğenenler: Astus, mcprozack

OneInchManOneInchMan
Üye
izlenme oranları düşükmüş baya, sezon 4 sıkıntıya girmez inş

Beğenenler: Astus

SwooshSwoosh
Üye
bcs > bb
Dan DirikDan Dirik
Üye
aar underrated dizi, bir önceki bölümde nacho'nun sahnesindeki gerilim breaking bad'de olunca methiyeler diziliyordu

Beğenenler: hammer_of_alkadraz

Amenquiver
Mod
Bunda da gayet methiyeler diziliyor. Bir spin-off'un parent dizisi kadar tutmaması kadar normal bir şey mi var? Özellikle bu kadar yavaş tempoda.
Dan DirikDan Dirik
Üye
seyirci sayısı açısından diyorum. ayrıca bb'nin özellikle son sezonda hayvan gibi ünlendiğini düşünürsek spin-off olmasının ratinglere katkıda bulunmasını beklersin normalde.

dzi açıklandığında daha çok komedi taraflarına kayacağıyla ilgili söylemler vardı, bu yüzden baştan cayanlar olabilir belki.
Amenquiver
Mod
Kompulsif bir ağabeyin kazıkladığı bir avukatı anlatıyor zaten dizi, bence olabilecek en fazla sayıda kişi izliyor. Breaking Bad'in ünü sayesinde izleniyor zaten, niye izlensin diğer türlü? Bunu kendileri de bildikleri için Better Call Mike yapmışlar zaten diziyi, bu ortada :)

Diziye salladığım düşünülmesin, hastasıyım ama oluru bu kadar bence. Alabileceğini alıyor. "Tutar mı acaba" diye hayıflandığımızı hatırlarsak benim beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Üç dört sezon da iyidir, biterse üzülmem.
dodgerdodger
Üye
s3 final

haydaaaa
mcprozackmcprozack
Üye
s3 final

sonunda be.
discussioncontroller