İphone 5s mi 5 mi
Heromen
Üye
Arkadaşlar merhaba,

Ben bu aralar telefonu değiştirmeyi düşünüyorum da aklımda ıphone var.5 5s'ten biraz daha ucuz aralarında çok fark mı ? Ben android kullanıcısıyım ıphone/ios hakkında az cok bilgim varda hiç deneyimim olmadı.Mesela 5 alsam telefon 3-4 sene idare eder mi ? ( Yeni işletim sistemi gelince bir sorun yaşanır mı )

Birde telefonu 2. el alacağım dikkat etmem gereken önemli bir husus var mı ?

Teşekkürler şimdiden.
DharkanDharkan
Üye
Fiyatına bakıyorsan çok dert değil ikisinin arasındaki fark. Ne kadar vereceksin?
Heromen
Üye
fiyat değil,özellik farkı var mı
AlphariusAlpharius
Üye
parmak izi falan var
dodgerdodger
Üye
Heromen dedi:

fiyat değil,özellik farkı var mı

http://bit.ly/1vyseBm
DharkanDharkan
Üye
Fiyata göre boşa para verip vermediğini söyleyecektik. illa ayfon istiyorsan farketmez, parmak izi var o kadar.
sultanahmetsultanahmet
Üye
Ben 1.5 yıldır iPhone 5 kullanıyorum gayet memnunum şu an işletim sisteminde de bi kasma yok 5S'in çipi biraz daha gelişmiş ve parmak izi var sadece ekstradan.0 iPhone 5 bulman çok zor artık üretilmiyor ve elektronik marketlerinde satılmıyor onun için sıkıntı yaşayabilirsin bulmakta.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Eğer alacaksan iPhone 5S alman daha mantıklı çünkü Apple büyük olasılıkla seneye 5'e olan yazılımsal desteği bitirebilir.
Heromen
Üye
Dharkan dedi:

Fiyata göre boşa para verip vermediğini söyleyecektik. illa ayfon istiyorsan farketmez, parmak izi var o kadar.

iphone 5 900 5s 1200 lira civarında,benim asıl sormak istediğim yazılımsal destek yani 5'i üretimden bile kaldırdılar destek biter mi ilan diyede ripperkamil93 cevaplamış
discussioncontroller