Street Fighter V
darkprensdarkprens
Üye
Birkac saat once sizdi oyun, kaldirmislar. Ben acikcasi Street Fighter Alpha 4 gelecegini dusunuyordum, biraz hayal kirikligina ugradim, cizgifilm tasarimindan biraz daha da uzaklasmis oyun.

image

Boyle gozukuyor oyun. Sadece PC vs PS4e gelecek, Sony Capcom'a ne kadar para verdi acep
HOXHOX
Üye
dailymotion'da var. çok boş bi trailer, deodorant reklamı gibi izlerken baya utandım. bence izleyince kendileri de bu ne ya bombok bi şey olmuş bu diyip kaldırmıştır L0L.

bu arada karin kanzuki or gtfo. hadi öpüyorum kapkom :')

#atarlar
rubyredrubyred
Üye
madem trailer yok şunu izleyip gaza gelelim

Beğenenler: Fairon, SmoKiNg ACE

LancasterLancaster
Üye
dood

DOOOOOOD
LancasterLancaster
Üye
QuendarthQuendarth
Mod
Ben 4'ün grafik tarzını beğenmiyordum, bu daha iyi olmuş ama şu devasa eller ve ayaklardan da kurtulsalarmış keşke.
darkprensdarkprens
Üye
Devasa eller ve ayaklardan hic kurtulmasinlar cunku SF'yi SF yapan seylerden birtanesi o. Ama 3 boyutlu ortamda eller iyi gozukmuyor

image

image

Guilty Gear Xrd tarzinda grafikler ciksa muthis olurdu

Spoiler:
image

Edit: Gerci tarz olarak SF4 Street Fighter 2'ye daha yakindi bence, bu oyun ise tarz olarak SF3'un 3 boyutlusu gibi duruyor onu sevdim.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

RikudouSenninRikudouSennin
Üye
LancasterLancaster
Üye
PS4 ve PC. Cross platform play de olacakmış, yani PC Street Fighter'ın tek kötü yanı olan daha küçük playerbase sorunu ortadan kalkmış oluyor. Netcode'un içine etmezlerse USFIV'da olduğu gibi çok şukela olur.
LancasterLancaster
Üye
image

Benim gibi beş saat boyunca oturup Capcom Cup'ı sonra da turnuvanın sonundaki yeni SFV trailer'ını ve Mike Ross vs Combofiend live gameplay'ini izlemeyen akıllı insanlar, gösterilen ve açıklanan şeyler;

Charlie
Parries
Noodles
CHARLIE

Xian vs Momochi grand finals, Momochi 37k kazandı. Ono gelecek yılın Capcom Cup prize pool'unun 500k olacağını açıkladı.

image
darkprensdarkprens
Üye
Charlie'yi livestream trailerinda gorunce bagiriyordum az daha. 10 yili gecti bunu bekliyordum ya. Noodle kasesinin kafaya gecme olayi bazi competitive insanlari coook sinir edecek.
discussioncontroller