Harun Kolçak ve 90'ların Dönüşü
DinaarDinaar
Üye
Haha millet sanırım çoğumuz burada 90'lar çocuklarıyız, değil mi? Ben 87 doğumluyum, bugün bu videoyu face'de gördüm, nostalji nöbetine girdim. Ağzımdan köpükler çıkaracaktım az daha o derece. O dönemde büyümüş herkes herhalde Gir Kanıma'yı hatırlıyordur. Bilmeyenler için, dönemin Gangnam Style'ı gibi bir şeydi desem yeridir herhalde.

Şarkının orijinal klibi:

Dansa lütfen bir bakar mısınız, nedir abi o. Üzerine tez yazılır resmen. Görebileceğiniz gibi gayet "bu neyin kafasıdır" dedirten güzeide bir parçamızdı. İşte bizim nesil bu yüzden psikolojik sorunlarla büyüdü

O değil Harun Kolçak da şimdi ne patlar ha. Şaka maka benim gibi duygulanan oldu mu? 90'lar çocukları, toplaşın! Biraz 90'lar konuşalım!
HOXHOX
Üye
bu şarkıyı ilk defa duydum açıkçası, ya da duymuşumdur ama aklıma kazınacak kadar skandalsı hissettirmemiş demek ki : /

oya bora - ara beni. bu şarkıyı sürekli söylüyomuşum paleyken. 90'ların en acımasız hiti bu olmalı. the original call me maybe.
SwooshSwoosh
Üye
image
SoddorathSoddorath
Üye
İnş canım yaa ve Harun Abi meme'leri getirdi adamı aslında şu güne. Internet aleminde popi baya.
dodgerdodger
Üye
bu harun kolçak değil.

image

devran çağlar
kral julienkral julien
Üye
Devran çağlar ayrı bir dünya LÜTFEN
SoddorathSoddorath
Üye
lele ben bunu senelerce harun abi sanıyordum ama.
RaanazRaanaz
Üye
ahah evet ya, ben de ilk face'de görmüştüm baya iyiydi. Şarkıyı da tam yapmışlar, efektler falan :D

90'lar demişken buyrun :)
CoraxCorax
Üye
90 lar good old days adeta
PotterPotter
Üye
pazarları gazete satmak da ne dertmiş arkadaş
BonecrusherBonecrusher
Üye
Dinaar dedi:

Haha millet sanırım çoğumuz burada 90'lar çocuklarıyız, değil mi?

ben 80'ler çocuğuyum.
yaşasın 1979-1994 arası.
discussioncontroller