Oyungezer Oyun Lobisi
gduman94gduman94
Üye
http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/1646431/ogz-yaz-akşamlari-oyun-sefasi/p1

Konusunun sahibinin forumdan uzaklaşmasından dolayı aynı maksatlı bu yeni konu açılmıştır.

Spoiler:

Şimdik şu oyun indirimde alın, oynarız, yok efendim bu oyunu elinizde bulundurun okul bitince toplanıp oynaşırız vay efendim bunu almayana oyunu biz alıyoruz muhabbetlerini tek çatı altında birleştireyim dedim.

Öncelikle "Yaz" çok genel bir kavram olduğundan tam bir gün kararlaştırılması son haftaya kadar zor olacak, o yüzden bir sonraki mesajda yazan oyunları katılmak istiyorsanız elinizde bulundurun ya da hemen ulaşabileceğiniz bir yerde tutun.

Zira "YARIN BU OYUNDA TOPLAŞACAZ" diye ansızın karar verilebilir.

Ne olur ne olmaz.

GEREKLİ PROGRAMLAR

%100 olmazsa olmaz programlar değil fakat elinizde bulunsun belki lazım olur.

Tunngle -Sanırım en son Evlove daha iyi denmişti ama hatırlamıyorum

Evolve -Büyük ihtimalle ana buluşma yeri burası olacak, o yüzden sitesine gidip üye olun, programı indirin.

Mumble, Skype, Vent tarzı program kullanılabilir, daha zevkli olur hatta.

Oyun listesi ikinci mesaj da olacak, siz yine de aklınıza gelen bütün oyunları burada bizimle paylaşın ki ona göre güzel bir oyun listesi oluşturalım...

Edit: Hax, iSketch tarzı oyunları saymayın boşuna.

Hele ki Hax kesinlikle demeyin, almam sizi gruplaşmaya, Yaz boyunca tek başınıza oynarsınız D :

Steam Grubu;

http://steamcommunity.com/groups/OGZOL

Gruba katılmak için herhangi birine Yöneticilerden birine mesaj atın, ya da bu başlığa Steam ID'nizi bırakın.

Önerilen oyunlar:

1 - Insurgency - 3 Oy(Black Dino Ranger, Taxman, Tersadam)
2 - CS: GO - 3 Oy(Ravage, Rubyred, Aven)
3 - Hidden: Source - 2 Oy(Lancaster,Skytalker)
4 - Payday 2 - 1 Oy(Funkyboy)
5 - Half Life: Death Match - 1 Oy(Firewing)
LancasterLancaster
Üye
First for Hidden Source

Beğenenler: __skytalker__

RavageRavage
Üye
CS GO :)
tersadamtersadam
Üye
id: cemrest
abi al beni pls +rep. csgo'm da var :((

önceki konuda da dedim, grav oynayabilirim alan olursa zira yeni keşfettiğim yerler tam co-opluk.
RavageRavage
Üye
CS GO sayesinde dün yaptığım toplu satışlar(kutular) ile 20 lira topladımBir iki şeyin satılmasını bekliyorum marketten, alacağım GRAV'i.
rubyredrubyred
Üye
cs:go : PPPPP
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
insurgency atalım, güzel olur

Beğenenler: tersadam

TaxmanTaxman
Üye

insurgency atalım, güzel olur

+1
RavageRavage
Üye
COOP atmıştık diye hatırlıyorum İnsurgency'de. Gayet güzel eğlenceli oluyor ama botlara karşı ezilince 8 kişi sıkıyor birkaç elden sonra :)

Spoiler:
CS en iyisi
__skytalker____skytalker__
Üye
CS:GO neredeyse herkeste var ve zaten çoğu kişi düzenli bir şekidle oynuyor. Onu isterseniz istediiniz zaman toplanıp oynarsınız ki yapıyorsunuz zaten. O yüzdn diğer oyunlara şans verin derim.

Benim de oyum Hidden'a.
Insurgency de oynarım ama önceliğim Hidden.
rubyredrubyred
Üye

CS:GO neredeyse herkeste var ve zaten çoğu kişi düzenli bir şekidle oynuyor. Onu isterseniz istediiniz zaman toplanıp oynarsınız ki yapıyorsunuz zaten.

yoo yapmıyoruz. 5-6 kişiyiz oynayan hepimiz de aynı anda oynayamıyoruz zaten.
discussioncontroller