Total War: Warhammer
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Henüz ortalıkta somut hiçbir şey olmasa da The Art of Total War kitabında CA'nin Warhammer'ın haklarını satın almasından sonra bu oyunu geliştirmeye başladığı doğrulandı.

Link: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?677233-Total-War-WARHAMMER-officially-revealed

Warhammer'ın hem geniş bir hayran kitlesi olması hem de yapı olarak Total War sistemine cuk oturması bakımından bu oyun bende bir beklenti yarattı açıkçası. Attila çıkmadan bu konuyla ilgili pek net bilgi alacağımızı sanmıyorum ama muhtemelen bu sene sonunda ilk videolar, ekran görüntüleri gelmeye başlar. Bu hamleyle Total War serisi de tekrara düşmekten kurtulmuş oldu.
dodgerdodger
Üye
total war: lego
kurtkapankurtkapan
Üye
40k mi başka bişiy mi ama

40k değilse hiç sevinmeyeyim
ButeoButeo
Üye
Warhammer nedir bilmiyorum ama, TW serisinin tarih kulvarini paradoxa birakarak fantastik savaslara yonelmesi dogru bir adim. Savas mekaniklerine yogunlasabilirler boylece, yarimyamalak siyaset ve ticaret sistemi yapmak yerine.

Beğenenler: kurtkapan, Serak

bdsm
Üye
kurtkapan dedi:

40k mi başka bişiy mi ama

40k değilse hiç sevinmeyeyim

40K değil. Hatırlar mısınız bilmem bundan bir kaç sene önce creative assembly Warhammer Fantasy için oyun yapma haklarını almıştı, insanlar TW:Warhammer geliyor demişlerdi.
kurtkapankurtkapan
Üye
zamanı geldiğinde grand strategy ile tw stili rtsyi de birleştirirler. işte o zaman kafalar yuvarlanır....

üste, üzdü : (
goo_khangoo_khan
Üye
40k olmasın ya, kılıçlı mızraklı, hortlaklı mortlaklı bi warhammer daha var o olacak heralde.

edit:

hey gidi çocukluğum, oynadığım tek warhammer oyunu da budur.

Beğenenler: Serak

kurtkapankurtkapan
Üye
makineli tüfekli testereli jetpackli bloond angels'lı imperial fists'li hatta ultramarineli olsaydı daha iyiydi be : (

ulan lejyonları ne sıralardık, ne rp yapardık be
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Warhammer Fantasy bizde 40K kadar bilinmiyor, benim de açıkçası pek bir malumatım yok. Warcraft'ın bundan arak olduğunu söylerler. Evrenin klasik Total War'a uymayacak bazı yanları da var; misal Empire ile Chaos hiçbir şekilde diplomatik ilişkiye giremez vs.
CoraxCorax
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye
horus heresy campaign'ini oynayamayacak mıyım şimdi, traitorları ezemeyecek miyim, blood angellarım savaş alanında "For the Emperor and Sanguinius! Death! DEATH!" diye bağırmayacak mı

üzdünüz ulan
discussioncontroller