Total War: Warhammer
JerryJerry
Üye
Hangi ırkları, karakterleri ve içeriği dlc ile satacaklar diye bahis yapmak lazım aslında.
BonecrusherBonecrusher
Üye
dwarf, undead, empire, orc, elf, dark elf core olur.
diğerleri hep dlc gelir.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin


image
JerryJerry
Üye
Şunlara inanmayın ya;Unutmayın, unutturmayın.

10 yıldır fantezi temalı Total War oyunu istememe rağmen %50 indirim yemeden almam.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye


ben çok beğendim :)
Gabriel Angelos
Üye
image

şaka mı bu
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
inşallah.
SerakSerak
Üye
Nihayet çıktı satın alanlar oynayanlar yorum yapsalar sevabına
Alda oyna diyen olursa Rome2 den dolayı kendimi CAdan alacaklı olarak görüyorum. iyice düşmeden almam. Ahmet Abi de seçenekler arasında
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Oynamadım malum lys falan ama kutusu çok güzel. Öyle böyle değil.
Bir de ilk haftaya kaos dlcsi bedava. O yüzden hemen al.
goo_khangoo_khan
Üye
Çok iyi olmuş.

Rome 2 ve Attila sonrası sağlam indirim görmeden Total War almayacağıma söz vermiştim kendi kendime, Humble Bundle'da görünce yapıştırdım. Haftasonu 10 saat kadar oynadım ve bayıldım. Eski Total War'lardan aldığım keyfi aldım. Performans Rome 2'den de Attila'dan da iyi. Rome 2 neyse de Attila'da 30 fps korumakta çok zorlanıyordum, 1600x900'de 4xx aa orta ayarlarda oynuyordum Attila'yı, bunu 2351x1323 2xaa yüksek ayarlarda oynuyorum ve oyun bariz daha iyi çalışıyor, daha iyi görünüyor. Diğer oyunların en büyük sorunu yapay zekaydı, bunda ilk 10 saat absürt bir şey yapmadı. Üç dört stack gezdiren tek şehirli düşman da görmedim. Diplomasi de daha istikrarlı çalışıyor.

Teknik boyutu bir tarafa fantezi öğeleri can suyu olmuş adeta. Mekanlar, üniteler, kahramanlar, factionlar falan hep birbirinden farklı, Rome 2 ve Attila'da hep aynı şeyleri oynuyormuşuz meğer. Rome 2 ve Attila'da da komutan özelleştirme vardı ama işlevsizdi, bunda kahramanların özelleştirilmesi epey iyi olmuş, karakter sahibi ve birbirinden farklı komutanlarınız oluyor. Ajanların orduda direk görev alması falan da epey karakter kazandırıyor oyuna. Bir de küçük kasaba savaşlarında birbirinin aynı kasabalarda tekrar tekrar savaştırmak yerine açık arazide savaştırır olmuşlar, hem hareket getirmiş oyuna hem de karbon kopya şehir neydi lan.. Aynı turda birbirinin aynı haritalarda iki üç savaş yapmak gerekiyordu bazen.

Hadi bir puan agresif dlc politikalarından kırılsın, 9/10 oyun olmuş. İndirim yakalarsanız kaçırmayın.
discussioncontroller