Hellblade
tozluyol
Üye
Mükkemmell olmuş, ağzımın suları aktı oynarken
Böyle farklı soluklar lazım işte bize
Dövüş sistemini biraz daha makyajlayıp aynı hızda önüne gelen her oyunda kullansınlar. Acayip hoşuma gitti, ben dövüşür gibi hissettim

Ofofof saate bak yarın iş var...
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Yavaş yavaş oynuyorum, görseller grafik kalitesi olarak harika gözükmeseler de, sanat tasarımı en üst seviyede. Fotoğraf moduyla aldığım ss'ler:

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

RidygoRidygo
Üye
Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image
AstusAstus
Üye
bunların hepsi fotoğraf modu dimi? wallpaper yaptım, tişikürler

ansel de olabilir gerçi
tozluyol
Üye

Bu müzik bi başka

Şu alttaki güzellikse daha fena. Hele finale koşarken girip alıp götürmesi ofofof...

JulianneJulianne
Üye
Oyunun son bolumunden bir sahne... Yani SPOILER!
Spoiler:
image

Bu da oyunun tam cozumu gibi bir sey, oyunu ilk kez oynarken (bitirene kadar) YouTube'dan yayin yaptim, o videolardan ilki:
Komansnala
Üye
Bu oyunun dövüşlerinin tek düze olduğunu söyleyenler herhalde epik olduğunu söylemeyi unutmuşlar. Oyunun kısa olduğunu söyleyenler de ya süper zeka 5 saatte bitirmişler minimum gelişine ya da (ve de) cod oyunlarının 4 saatte bittiğini bilmiyorlar. Neyse detaya girip sinirlenmeyeceğim. Son zamanlarda bir oyunda yaşadığım en güzel deneyimi yaşadım burada tebrik ediyorum Ninja Theory'i
veeverveever
Üye
oceirosoceiros
Üye

Bu oyunun dövüşlerinin tek düze olduğunu söyleyenler herhalde epik olduğunu söylemeyi unutmuşlar. Oyunun kısa olduğunu söyleyenler de ya süper zeka 5 saatte bitirmişler minimum gelişine ya da (ve de) cod oyunlarının 4 saatte bittiğini bilmiyorlar. Neyse detaya girip sinirlenmeyeceğim. Son zamanlarda bir oyunda yaşadığım en güzel deneyimi yaşadım burada tebrik ediyorum Ninja Theory'i

+1
CuriosityCuriosity
Üye

Bu oyunun dövüşlerine tekdüze diyenler GoW için süper falan diyorlar ah ah :( İnsanları anlamak çok zor.
discussioncontroller