Cities: Skylines
dodgerdodger
Üye
twitch üzerinde denk geldim. görebildiğim kadarıyla fena durmuyor. Steam'de 49tl. Yalnız oyunun çıkış tarihi 10 mart diyor ama twitch'de yedi düvel yayın yapıyor. bilen var mı?

bi de sanırım simcity gibi internet bağlantısı gerektiriyor. muhtemelen alıcam ben bunu. ne zamandır simcity kastırmamıştım.
FaironFairon
Üye
Twitch yayınlarında seyrettim ben de bugün ve hoşuma gitti ama almayı planlamıyorum. Hem Deluxe paket içeriğine hem de dağıtımcı olarak Paradox'a bakınca oyunu sevdim ama -en azından tamamlanıncaya kadar- almayı planlamıyorum. Bina bina satıcak gibiler oyunu.
dodgerdodger
Üye
10'unda çıkıyormuş. hype için oynatıyorlarmış.

yalnız fena durmuyor oyun. biraz makro mikrosuna bakayım. videolarda sadece yol yapıyor elemanlar :f
NoumenonNoumenon
Üye
mikro'da bölge içinde mahalle sınırlarını belirleyip, o mahalleye kamyon girmesini yasaklama gibi şeyler var mesela. Ben youtube'da quill18'i takip ediyorum ve gördüğüm kadarıyla simcity'ye o kadar parayı boşuna vermişim diyebilirim. Yalnız multisi var mı oyunun ?
dodgerdodger
Üye
oyun internet bağlantısı gerektirmiyor. play offline, share with your friends yazıyordu ama share nedir bilmiyorum. yalnız regionlar devasa. istenildiği gibi ayarlanabiliyor.

performans kısmını göremedim adam gibi. belki önce ahmetleyip sonra alırım. çünkü grafikler güzel ve bi miktar büyüyünce bilgisayarın kasılma ihtimalini gözardı edemem.
NoumenonNoumenon
Üye
Sistem Gereksinimleri
Windows Mac OS X SteamOS + Linux
MINIMUM:
Processor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 4 GB available space

RECOMMENDED:
Processor: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 4 GB available space
TheodrienTheodrien
Mod
Oyun iyi gayet. İlk duyurulduğundan beri takip ediyorum, ön siparişle de aldım geçen ay.

Resmi reddit sayfası da takip edilebilir; http://www.reddit.com/r/CitiesSkylines/

Ayrıca;
image
LostLost
Üye
Ben bu oyunla XXL'i karıştıyomuşum bi kaç haftadır, şu görüntüye dikkatli bakınca UI farkı gözüme çarptı birden. XXL videolarına bakıp skylines'dan soğumuşum meğer.

Beğenenler: Astus

dodgerdodger
Üye
paradox oyunu bu yav. farklı seri.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
http://www.twitch.tv/paradoxinteractive

developer oynuyor şu an. Gördüğüm kadarıyla simcity 5'ten 4-5 kat daha güzel ve gelişmişe benziyor. En azından şehirler kasaba boyutunda değil.
MosquéteroMosquétero
Üye
8/10 indirimlerde alınır
discussioncontroller