Cities: Skylines
TaxmanTaxman
Üye

image

neyse avrupai binalar olmasını kullandım en azından. steamde çok güzel mersedes otobüsler minibüsler falan var. bizim iett gibi de oldu biraz.

otopark modu mu var yoksa oyunda mı var?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=426140797&searchtext=pier

kfc nin yanına starbucks da koyacaktım ama o zonlanıyormuş bunun gibi park değilmiş
Üye
ya oyunda her yere otobüs durağı metro koyuyorum param bol diye, bedava toplu taşımacılık ve yaya yolları var ve HALA trafik oluyor şehir içinde bile

bilerek böyle yapmışlar oyunu bence. tek zorluğu bu oyunun. simcity 4 te para kazanmak bütçeyi ayarlamak zordu mesela o yüzden trafik çook büyük bi sorun değildi ama bunda para kolay olunca trafiğe abanmışlar
LostLost
Üye
otoparklar ne kadar verimli? yolların ne kadarı süslü?(ağaçlı/çimenli olunca yollar, araçlar yol kenarına park yapamadığından dolanıp duruyolarmış) bunu duyduğumdan beri süslü yollardan olabildiğince kaçınıyodum
JerryJerry
Üye
Şerit kullanamıyordu araçlar, hala devam ediyorsa onların ayıbıdır. Bağlantı yollarından gelenler en sağ şeride kitleniyorlar.

Beğenenler: Elagord

Üye
yol kenarında park yapan araçlar sadece dekoratif amaçlı diye okumuştum ben de

üste: hala öyle. düzeltmeye çabalayan bi AI modu var ama oyunu bozuyor bende daha çok
JerryJerry
Üye
Bütün trafiğin sebebi o işte.

Beğenenler: Elagord

Geass
Üye
Edward caps güzelmiş. Şehrinden başka foto var mı ?
Üye
image

image

bu var bi de

trafikle uğraşmaktan böyle sahilyolu gibi şeyleri yapmaya pek vakit bulamıyorum. bir dahaki şehrimi sınırsız parayla başlicam sırf güzel şeyler yapmak için

Beğenenler: Geass

ImplexibleImplexible
Üye
Oyundaki anlayamadığım şey hastane, polis merkezi, çöp vs. olsun bu tip binaların hiçbir aracı trafiğe çıkmıyor. Hep 0/15 veya 0/30 olarak görünüyor artık kapasitesi ne kadarsa. Acaba modlarla oyun kafayı mı yedi diyeceğim ama düşük bir ihtimal gibi. Böyle bir sorunu olan var mı?
discussioncontroller