Cities: Skylines
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ya aslında bu tur oyunlarda oyuncu kendi amacını belirlemeli, oyun illa sana göre vermek zorunda değil. Atıyorum tekrar oyuna sağlam bilgisayarla başlasam, zemini düz değilde hep inişli çıkışlı bozuk zeminli bir şehir yapmak isterdim. O şehirde hiç trafik sıkıntısı olmayacak bir şekilde geliştirip dururdum, hatta sonra eski yerleri yıkıp kentsel dönüşüm adı altında tekrar düzenlerdim, falan filan yani. Yada mesela büyük şehir yapardım ama oyundaki tüm sanayi bölgelerini sadece çiftil ve tarla yapardım, şehri ikiye ayırırdım, yarısı beton diğer yarısı doğa , düşününce oyuncu aslında yapabilecek bir sürü şey buluyor.

Steam Workshop ta bide o kadar fazla mod ve tool varki, oyundaki toolların bilmem kaç katı ve gerçekten başarılı şeyler var. Ama harika bir şehir yapmak için o kadar zaman harcamaya değermi ? oda oyuncuya bağlı tabi.
LostLost
Üye
noldu yav kaç sene önce bilgisayar mühendisi olmamış mıydın sen? git topla yeni bi bilgisayar :dd
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hala öyleyim ( harbi la nasıl hatırladın ? :D ) . Hacı Evlendim baba bile oldum çok şükür . Öyle artık istediğim gibi sağ sola para harcıya miyorum :D
LostLost
Üye
kongıraçuleyşıns o zaman, çoçuk ta bi yastıkta sallansın :dd öylesine takıldım, bekar/çocuksuz olsaydın da herkeşin önceliği kendinefg

Beğenenler: KnightOfPain

dodgerdodger
Üye

bu adamın videoları süper oluyor. kafa dinlemek için, yemek yerken falan güzel gidiyor.
Geass
Üye

Workshop'ta oyuncuların yaptığı bazı modları eklemiş olmaları hoş olmuş.
dodgerdodger
Üye
efso seri geldi.

Beğenenler: Geass

ElladanElladan
Üye
Harbiden efsoymuş. Adam oya gibi işledi her şeyi.

Ben de şu elemanı takip ediyorum.
https://www.youtube.com/channel/UCfuH6sPLPMAyGACiZOFKBpg
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
Oyun çok güzel ama ilk oynayışımda birazda beceriksizliğimin etkisiyle çarpık kentleşme sorunu yaşamıştım.Sonra oyuna baya zaman ayırıp istediğim gibi doğa,bina dengesini koruduğum düzenli bir şehir yaptım.
discussioncontroller