4k çözünürlükte ve Ultra ayarlarda oyun oynamak için gereken sistem...
AlphariusAlpharius
Üye
xbox controller alsana yaw
Duck
Üye
Yanlış bilmiyorsam wireless özelliğini kullanamıyoruz pcde?
AstusAstus
Üye
360'in pc alicisi var. Yalnız hayalimdeki sistemi kurmuşsun aşağı yukarı. Tebrik ettim.

Beğenenler: Duck

AlphariusAlpharius
Üye
xboneun daha yok ama çıkar herhalde

w10 için mi bekletiyorlar nedir

Beğenenler: Duck

Duck
Üye
Astus dedi:

360'in pc alicisi var. Yalnız hayalimdeki sistemi kurmuşsun aşağı yukarı. Tebrik ettim.

Teşekkür ederim. 4K oynatıcak kart içinde dişimi sıkıp 2016da çıkan nvidianın yeri serisini beklemeye karar verdim.

http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_1000_series

4kda 60fps alıcam diye 2 titanxe en iyi ihtimalle 8bin tl vermek biraz salakça geldi.

Hem de yeni seri 2016da çıkacakken.

Artık 4k oynamak istediğim oyunları da steamde oynamadan bekletmeye dayanırım ( witcher 3, gta5 , lord of fallen ve bunun gibi)

Beklemek kolay olmayacak.. :(
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Duck dedi:

dip not: Görmemiş gibi koydum bunları ama durum öyle değil. Reklam olmayacaksa bütün paraları 150 tl ile başladığım kumarda kazandım. Toplamda 12bin tl kazandım. Hepsini bunlara yatırdım.

1 yıl boyunca sistem rulet oynadım ama kesinlikle tavsiye etmem 5-6 kere tüm kazandığım parayı yüzde 50 kaybetme şansıyla burun buruna geldim. Kalbin kaldırabileceği bir olay değil o. Kendime koyduğum üst sınır 1000tlyi, 12bin tl olana kadar çekemedim. Sonra arkadaşların kızmasıyla çekip, tamamen kumarın her cinsini bıraktım.

Setup güzelmiş. Kıskandım valla ;P

Her şey bir yana... 4K şu anda çok da alınabilir değil. Titan X sli ile 60 fps anca alınıyor. 1440p çok daha mantıklı. Yine de 2 sene içinde tek çekirdekli kartlar 4K 60fps kaldırabilşr duruma gelecektir. Dx12 de cabası...
Duck
Üye

Duck dedi:

dip not: Görmemiş gibi koydum bunları ama durum öyle değil. Reklam olmayacaksa bütün paraları 150 tl ile başladığım kumarda kazandım. Toplamda 12bin tl kazandım. Hepsini bunlara yatırdım.

1 yıl boyunca sistem rulet oynadım ama kesinlikle tavsiye etmem 5-6 kere tüm kazandığım parayı yüzde 50 kaybetme şansıyla burun buruna geldim. Kalbin kaldırabileceği bir olay değil o. Kendime koyduğum üst sınır 1000tlyi, 12bin tl olana kadar çekemedim. Sonra arkadaşların kızmasıyla çekip, tamamen kumarın her cinsini bıraktım.

Setup güzelmiş. Kıskandım valla ;P

Her şey bir yana... 4K şu anda çok da alınabilir değil. Titan X sli ile 60 fps anca alınıyor. 1440p çok daha mantıklı. Yine de 2 sene içinde tek çekirdekli kartlar 4K 60fps kaldırabilşr duruma gelecektir. Dx12 de cabası...

Umarım onlar geldiğinde daha yeni aldığım ana kartımı değiştirmek zorunda kalmam. (Gerçi anakart sadece işlemci için mi değiştiriliyo, gpu içinde değişmesi gerekir, direct12 desteği için onu da bilmiyorum. )

AkatoshAkatosh
Üye
Şu anda ekran kartlarının pahalı olmasının suçu NVIDIA ya da AMD'ye ait değil, ülkemizde rekor kıran dolar kurunda. Bir zamanlarki gibi 1.5 civarı olsaydı şimdiye alıp koymuştunuz iki tane Titan X.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Yeni kartların gpu için değişmesine gerek yok bir ara ddr 4e geçmen gerekebilir ama. O zaman komple değişmesi gerekir ama onun daha zamanı var.

Titan x çıktı mı yaw
AkatoshAkatosh
Üye
Anakart sadece işlemci için değişir o da soket uyumluluğu dolayından. Keşke şimdi almasaydınız yazın yeni çıkacak işlemciler hem DDR3 hem de DDR4 destekli olacak. Aynı anakart hem DDR3 hem de DDR4 destekleyecek böylece. Henüz aralarında pek bir fark yok ama, kim bilir belki bir şeyler değişirdi.
discussioncontroller