No70: Eye of Basir
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Türk yapımı bir korku, macera oyunun yapımı devam ediyor.

"Aslında çocukluğumun geçtiği güzel bir yerdi burası, babaannem ve büyükbabamın yadigârı…

Seneler sonra nasıl geldim bilmiyorum, geçmişi anımsıyorum, çimenlerin süslediği tahta çitlerin yolundan geçiyorum, hatırlamaya çalışıyorum. Ellerim titriyor…

Kıyısından dahi geçemediğim derin karanlıklar çekiyor içine beni gıcırtarak dişlerini.Yalnızım yürüyorum, gölgelerin anlatacakları var…

Çocukluğumun geçtiği o eve gitmeliydim. Orada sırlarım, korkularım vardı. Gölgeler, sesler, hisler vardı o evde. Babaannemin, büyükbabamın anılarının olduğu, benim hayatımdaki huzursuzluklarımın nedeni olan o ev şimdi beni çağırıyor.

Sislerin arasındaki korkularımı aydınlatmalıyım. Oradaki anıları, ruhları ve kendimi huzura kavuşturmalıyım. Şimdi ayaklarım, yıllar sonra beni oraya sürüklüyor ve halâ korkuyorum!"

Oyunun Konusu;
"No:70 oyunu, kahramanımızın çocukluk döneminde yaşadığı korku ve gizem dolu olayları konu alıyor.
Oyunun kahramanı geçmişte yaşadığı korkunç deneyimleri asla unutmamıştır. Benliğinin derinliğinde sürekli bu anılar canlanıp durmaktadır.
Bu yaşanılan olaylara artık son vermek için, hayatına musallat olan sır ve gölgelerdeki gizemleri çözmesi gerekmektedir.
Bu nedenle çocukluğunda yaşadığı No:70 numaralı o eve gider.
Bu gizemler, geçmişte kendisi ve ailesinin bilinç altında iz bırakan korkunç bir sırrı ortaya çıkartacaktır.
Kendisini ele geçiren bu karanlık, ona sunulan gizemleri ve gölgeleri takip etmesiyle son bulacak mı ?"

http://www.no70game.com/

Görseller ve haber için;
https://www.facebook.com/oldmoustachegw

Beğenenler: RedBeard

kral julienkral julien
Üye
Çok güzel gözüküyor, başarılar dilerim
BonecrusherBonecrusher
Üye
grafikler fena gözükmüyor.
trailer dublajı biraz eğreti durmuş ama.
serin sesler dublaj gibi olmuş.
AkatoshAkatosh
Üye
Dublaj bayağı iyi olmuş aslında, grafikler biraz vasat gözüküyor sadece. UE4'e sahip bir oyunda daha iyisini beklerdim şahsen.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Oyun içi video

xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Sırf bu oyunu alabilmek için Steam'a üye oldum :)
BonecrusherBonecrusher
Üye
peki
RavageRavage
Üye
>2015
>steam'de hesap açmak

xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Sizin gibi para harcama gibi bir lüksüm olmadığı için desem anlarsınız herhalde :P Yoksa kardeşlerimin steam hesabı neyime yetmiyor :P

Türk oyunlarına destek vermek içinde lazımdı. Yoksa yine açmazdım.
kurtkapankurtkapan
Üye
Ravage dedi:

>2015
>steam'de hesap açmak

>2015
>steam hesabının 10 yıllık olmaması
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Kaliteli Türk yapımı oyunların daha yeni yeni Steam'da çıkması da etken tabi.

Bu oyunları destekleyelim lütfen!
discussioncontroller